TworzymyGłos Regionu

Modernizacja kształcenia zawodowego

Środa, 08 lipca 2020 o 15:58, aktualizacja Czwartek, 09 lipca 2020 o 15:02, autor: 0 654
Modernizacja kształcenia zawodowego

W dniach 30 czerwca 2020 roku i 1 lipca 2020 roku grupa sześciu uczniów z klasy III i IV Technikum Elektrycznego I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie wzięła udział w ostatniej części kursu przygotowującego do egzaminu na uprawnienia z zakresu eksploatacji i dozoru instalacji elektrycznych do 1KV.

Odbywał się on w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Wschowskim”. Zajęcia były zorganizowane i przeprowadzone przez wydział Elektrotechniki i Informatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Składały się łącznie z 70 godzin cykli wykładów i ćwiczeń w laboratoriach Uniwersytetu. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa VIII Nowoczesna Edukacja, 8.4 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego, 8.4.1 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIP.

Źródło: I Zespół Szkół we Wschowie

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl