TworzymyGłos Regionu

Dobra wiadomość dla mieszkańców Lubiatowa i Krępiny!

Czwartek, 06 sierpnia 2020 o 12:52, aktualizacja Czwartek, 06 sierpnia 2020 o 12:57, autor: 0 387
Dobra wiadomość dla mieszkańców Lubiatowa i Krępiny!

W ramach projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Sława” Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. informuje o możliwości przyłączenia się do sieci kanalizacyjnej i wodociągowej. ZWiK Sława rozpoczął przyjmowanie wniosków! Jak to zrobić?
Poniżej prezentujemy prosty instruktaż „krok po kroku” jakich formalności powinieneś dopełnić. Oczywiście jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy Państwu w przypadku problemów.

1. Chcąc podłączyć się do sieci, musisz wypełnić i dostarczyć do nas zlecenie opracowania dokumentacji przyłączeniowej do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej. Pamiętaj, że jeśli masz jakieś wątpliwości, służymy pomocą. Następnie czekaj na kontakt z naszej strony. Wniosek musimy zweryfikować, by móc Ci odpowiedzieć.

2. Jeśli tylko istnieją warunki przyłączenia nieruchomości do sieci, przekażemy ci opracowaną Dokumentację Techniczną. Przyłącze możesz wykonać we własnym zakresie lub zlecić jego wykonanie.

3. Kolejnym krokiem jest dokonywany przez nas odbiór oraz montaż wodomierza głównego. Po takim odbiorze powinieneś zwrócić się do geodety, który dokona inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej. Mapę od geodety, musisz dostarczyć nam, by otrzymać końcowy protokół odbioru.

4. Z chwilą, gdy Twoja nieruchomość jest już podłączona do naszych sieci, niezwłocznie złóż wniosek o zawarcie umowy na zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków wraz z wymaganymi załącznikami. My przygotujemy umowę i zaprosimy Cię na jej podpisanie.

5. Druk wniosku zlecenia opracowania dokumentacji przyłączeniowej do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej znajdziesz na stronie zwik.slawa.pl.

Wypełniony druk dostarcz do naszego Biura Obsługi Klienta przy ul. H. Pobożnego 11, prześlij drogą elektroniczną: BOK@zwik.slawa.pl, lub drogą tradycyjną na adres: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o., ul. H. Pobożnego 11, 67-410 Sława.

W razie wątpliwości i konieczności udzielenia dodatkowych informacji pozostajemy do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym pod numerem: 68 35 000 53.


(zwik.slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl