TworzymyGłos Regionu

reklama

Zjazd Honorowych Dawców Krwi w Sławie. Rodzinne spotkanie z atrakcjami

Piątek, 14 czerwca 2024 o 01:46, autor: 0
Zjazd Honorowych Dawców Krwi w Sławie. Rodzinne spotkanie z atrakcjami

W piątek w Sławie rozpocznie się Zjazd Honorowych Dawców Krwi PCK. Wydarzenie przyciągnie dawców i ich rodziny z całej Polski. Rodzinny Zjazd Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża odbywa się od ponad 25 lat na terenie Ośrodka PCK w Sławie. W tym roku organizatorzy przygotowali bogaty program atrakcji.

Program Zjazdu Honorowych Dawców Krwi w Sławie

W programie Zjazdu przewidziano różnorodne atrakcje. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w nauce i pokazach pierwszej pomocy przedmedycznej. Miłośnicy sportu będą mieli okazję rywalizować w różnych dyscyplinach. Organizatorzy przygotowali rozgrywki sportowe w siatkówkę, ping-ponga, badmintona oraz koszykówkę. Dla dzieci przewidziano zawody wędkarskie pod nadzorem dorosłych. Wieczorem odbędzie się dyskoteka wielopokoleniowa.

Zjazd Honorowych Dawców Krwi w Sławie to wydarzenie o długiej tradycji. Od ponad 25 lat dawcy krwi spotykają się tu, by wymieniać doświadczenia, bawić się i integrować. Warto odnotować, że w tym roku, nie odbędzie się ogólnopolski rajd samochodowy krwiodawców.

Źródło/foto: Polski Czerwony Krzyż Lubuskie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl