TworzymyGłos Regionu

reklama

Zbiórka krwi przed KPP Wschowa już jutro!

Wtorek, 25 maja 2021 o 11:44, autor: 0
Zbiórka krwi przed KPP Wschowa już jutro!

Drodzy Krwiodawcy! Zapraszamy już w środę (26 maja) na zbiórkę krwi, która ruszy od godziny 9.00 przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. Osoby zainteresowane wstąpieniem do Klubu Honorowego Dawcy Krwi KPP Wschowa będą miały możliwość zapisania się do nowo powstałego klubu krwiodawcy. Serdecznie zapraszamy!

Już jutro o godzinie 9.00 przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji we Wschowie stanie mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry.

Wszystkich chętnych, którzy włączą się do naszej akcji po raz pierwszy, jak i stałych naszych krwiodawców serdecznie zapraszamy.

Informujemy również, że pod koniec stycznia bieżącego roku ruszył Klub Honorowego Dawcy Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji we Wschowie. Osoby chętne będą mogły zapisać się do klubu.

(KPP Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl