TworzymyGłos Regionu

reklama

„Zapraszamy na dywanik” nowy cykl filmowy ZanTV (VIDEO)

Środa, 02 marca 2022 o 19:10, aktualizacja Środa, 02 marca 2022 o 19:29, autor: 0
„Zapraszamy na dywanik” nowy cykl filmowy ZanTV (VIDEO)

Szkolna telewizja I Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana we Wschowie rozpoczęła nowy cykl filmowy – program pt. „Zapraszamy na dywanik”. Gościem Karoliny Kubiak (uczennicy klasy IIB) jest dyrektor Agata Karolczyk-Kozyra.

- Poprzez wywiady z uczniami i absolwentami naszego liceum a wreszcie z samymi nauczycielami, pragniemy przybliżyć Wam sylwetki ludzi związanych z ZANEM, opowiedzieć o ich pracy, zainteresowaniach i pasjach - czytamy na facebookowym profilu ZanTv.

Dyrektor Agata Karolczyk-Kozyrą opowiada o podjętych od niedawna obowiązkach, swojej wizji szkoły i planach na przyszłość. Zachęcamy do obejrzenia.

 

W piątek (18 marca) w godz. 17:00-19:00 odbędzie się Dzień Drzwi Otwartych w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie. Plakat promujący wydarzenie został narysowany przez Laurę Grycę - uczennicę Zana.

Źródło/foto: I LO Wschowa, ZanTv.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl