TworzymyGłos Regionu

reklama

Zakończenie roku szkolnego w „Staszicu” [ZDJĘCIA]

Piątek, 25 czerwca 2021 o 12:55, aktualizacja Piątek, 25 czerwca 2021 o 13:06, autor: 0
Zakończenie roku szkolnego w „Staszicu” [ZDJĘCIA]

W piątek, 25 czerwca o g. 8.30 w I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Dyrektor I ZS p. Piotr Wieland zwrócił się do zebranych, podkreślając, iż kończący się rok szkolny był czasem trudnych i nowych doświadczeń. Zaznaczył, że dzięki dobrej współpracy i wzajemnemu wsparciu udało się pomyślnie zakończyć kolejny rok nauki.

Podziękował za wsparcie Rodzicom i Nauczycielom oraz pogratulował uczniom, którzy otrzymali świadectwa promocyjne. Wyróżnił tych uczniów, którzy osiągnęli bardzo wysokie średnie ocen, a było ich pięćdziesięcioro czworo.

Dyrektor szkoły wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i listy pochwalne. Listy pochwalne odebrali też Rodzice uczniów obecni na uroczystości.

Po życzeniach udanych i bezpiecznych wakacji uczniowie wraz z wychowawcami przeszli do pracowni, gdzie odebrali świadectwa.

(I ZS Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl