TworzymyGłos Regionu

reklama

Zajęcia plastyczne w SOSW.

Program „Rehabilitacja 25 plus” (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 28 marca 2022 o 09:43, autor: 0
Zajęcia plastyczne w SOSW.

Zajęcia plastyczne, które realizowane są w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Wschowie w ramach pilotażowego programu „Rehabilitacja 25 plus”, finansowanego ze środków PFRON, cieszą się dużym powodzeniem.

Uczestnicy wykonują piękne prace, którymi nie powstydziłby się prawdziwy artysta. Nasi absolwenci wykorzystują różne techniki i sami czasem zaskoczeni są efektami swoich działań.

Dzięki dotacji możliwy jest zakup materiałów, z których można ”wyczarować” wspaniałe artystyczne wytwory, takie jak: pudełka, wazoniki, dekoracje i wiele innych. Jedną z ciekawszych form spędzania twórczego czasu naszych podopiecznych są zajęcia ceramiczne, które pozwalają na poznanie techniki, która jest niezwykle wyjątkowa i ma bez wątpienia działanie terapeutyczne.

To nie są zwykłe zajęcia plastyczne… to czas, kiedy można się spotkać, zrobić coś wspólnie, a także miło i aktywnie spędzić czas wolny.

Tekst/foto: SOSW Wschowa

 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl