TworzymyGłos Regionu

reklama

Wystawa ceramiczna SOSW otwarta (VIDEO)

Czwartek, 19 maja 2022 o 16:17, aktualizacja Czwartek, 19 maja 2022 o 16:20, autor: 1
Wystawa ceramiczna SOSW otwarta (VIDEO)

Do 28 maja w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie można oglądać wyroby ceramiczne uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie. Dziś (19 maja) otwarto wystawę pt. "Jak wdepnęliśmy w glinę i co się z tego wypaliło" przygotowaną w związku z 55-leciem placówki.

O sensie pracy, 28 latach doświadczenia, procesie tworzenia w glinie opowiedziała Pani Joanna Lewandowska - nauczycielka plastyki, realizatorka zajęć ceramicznych w SOSW. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Fanka
19.05.2022 18:43

Joanna jest wspaniałym człowiekiem, cudowną i wrażliwą artystką i oddanym dzieciom terapeutą. Czyni cuda. Cała ta pracownia to dla naszych dzieciaków, ale też i dla wielu dzieci ze szkół i przedszkoli masowych , którzy ją odwiedzili, magiczne miejsce. Jak się ma serce we właściwym miejscu to i z gliny wyczaruje się coś unikatowego i wyjątkowego. Nie zdajecie sobie Państwo pewnie sprawy ile dodatkowych godzin, spędza Asia pilnując pieca i procesu wypalani, za te godziny nikt nie płaci . To właśnie jest wiosna w edukacji , nauczyciel, któremu się chce . Gratuluję Asiu i gratuluję wszystkim, którzy się do powstania i działania pracowni przyczynili .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl