TworzymyGłos Regionu

reklama

Wystartowała zbiórka na operację Andrzeja Kowalczyka

z Dębu Sława-Przybyszów

Piątek, 04 listopada 2022 o 10:58, autor: 0
Wystartowała zbiórka na operację Andrzeja Kowalczyka

Klub Sportowy Dąb Sława - Przybyszów rozpoczął zbiórkę pieniędzy na operację swojego zawodnika Andrzeja Kowalczyka, który w sierpniu doznał kontuzji więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Koszt operacji wynosi 14 tys. zł. Zachęcamy do wpłat!

Opis zrzutki:

Przedmiotem zrzutki zainicjowanej przez Klub Sportowy Dąb Sława - Przybyszów jest wsparcie naszego zawodnika i kolegi Andrzeja Kowalczyka, który w meczu 3 kolejki IV ligi lubuskiej doznał poważnej kontuzji. Badania wykazały uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie. Na początku 2019 roku Andrzej przeszedł już jedną operację tego samego kolana, niestety kontuzja się odnowiła.

LINK DO ZRZUTKA.PL

Kontuzja miała miejsce podczas sobotniego (20.08.2022 r.) starcia z Lubuszaninem Drezdenko. W 82 minucie spotkania Andrzej musiał opuścić boisko przy wsparciu pomocy medycznej. Jak się później okazało, nasz zawodnik doznał poważnego uszkodzenia więzadła, co wyklucza go z jakiejkolwiek aktywności. Niestety terminy operacji na NFZ są bardzo odległe. Dlatego też Andrzej zwrócił się do prywatnej kliniki, która wyceniła zabieg na 14.000,00 zł - co stanowi koszt samego zabiegu.

Niestety kwota ta przekracza możliwości naszego klubu, jednak jako zarząd i przyjaciele nie wyobrażamy sobie, aby pozostawić naszego zawodnika zdanego samego na siebie. W związku z tym nasz klub postara się zebrać jak największą ilość środków, by zrekompensować koszty leczenia i pomoże w rehabilitacji. Ta będzie niezbędna, by wrócił on do pełnej sprawności i do aktywności fizycznej.

Andrzej Kowalczyk jest w naszym klubie od sezonu 11-12 - kiedy to klub awansował do IV ligi. Biały, bo tak nazywany jest przez kolegów, zawsze zostawiał zdrowie na boisku i był maksymalnie zaangażowany w życie klubu. Systematycznie trenował i gdy tylko zdrowie pozwalało, był podstawowym zawodnikiem u każdego trenera. Dziś pora, abyśmy my odwdzięczyli się za boiskowe minuty.

LINK DO ZRZUTKA.PL

Źródło: Dąb Sława-Przybyszów, zrzutka.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl