WSTK - KKS Siechnice 42:75

Niedziela, 01 marca 2015 o 15:30, autor: 7

Po niespełna dwóch miesiącach przerwy na parkiet powrócili koszykarze 3 ligi męskiej. Rywalem WSTK w ostatnią sobotę była drużyna KKS Siechnice. Po bardzo słabym spotkaniu w wykonaniu miejscowych koszykarzy WSTK uległo ekipie gości z Siechnic 75:42. Przerwa w rozgrywkach nie wpłynęła korzystnie na postawę WSTK. Na przestrzeni całego meczu drużyna z Siechnic górowała nad gospodarzami w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła. Tylko raz w tym spotkaniu WSTK prowadziło na początku po punktach Jacka Krówczyńskiego. Przez pozostałą część meczu to drużyna gości stopniowo powiększała przewagę wykorzystując przy tym błędy w obronie gospodarzy. WSTK raziła bardzo dużą nieskutecznością w ataku czego efektem było tylko 14 punktów rzuconych do przerwy. Wpływ miała na to także bardzo dobra obrona gości, a większość rzutów oddawana była w asyście obrońcy czego skutkiem bardzo mały procent skuteczności w grze WSTK. Najwięcej punktów dla WSTK zdobyli: Jakub Chałupka 16 oraz Krystian Naramski 10. Najbliższe spotkanie WSTK rozegra 7 marca w Lubinie a na koniec rozgrywek 14 marca do Wschowy zawita drużyna Górnika Wałbrzych. tekst: Jakub/foto: martyna