TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowscy policjanci uratowali psa, który wpadł do głębokiego wykopu! (ZDJĘCIA)

Wtorek, 02 listopada 2021 o 10:49, aktualizacja Wtorek, 02 listopada 2021 o 10:55, autor: 0
Wschowscy policjanci uratowali psa, który wpadł do głębokiego wykopu! (ZDJĘCIA)

Wschowscy policjanci uratowali wyziębionego i przestraszonego psa, który niefortunnie wpadł do głębokiego wykopu blisko stacji kolejowej. Zwierzak nie mógł sam wyjść z pułapki. Dzięki czujnym przechodniom na pomoc zwierzakowi ruszyli wschowscy mundurowi. Zziębniętemu pieskowi udzielono opieki weterynaryjnej. W lecznicy oczekiwał na prawowitego właściciela.

Szybka interwencja i zamiłowanie do zwierząt sprawiły, że wychłodzony pies, który wpadł do głębokiego wykopu został szybko uratowany.

Do zdarzenia doszło w sobotę (30 października). Dyżurny wschowskiej Policji otrzymał informację, że w okolicach dworca kolejowego we Wschowie słychać szczekanie psa. Ze zgłoszenia wynikało, że zwierzak najprawdopodobniej wpadł do głębokiego wykopu na terenie objętym zakazem wstępu.

Wschowscy policjanci ruszyli mu na ratunek. W międzyczasie powiadomili lekarza weterynarii o całej sytuacji. Po kilku minutach udało się wyciągnął czworonoga z głębokiego dołu. Widać było, że zwierzę od dłuższego czasu trudziło się w wyjściem z pułapki.

Wycieńczony, zmarznięty zwierzak z lekkimi ranami trafił pod opiekę specjalisty. Lekarz weterynarii przetransportował pieska do lecznicy, gdzie oczekiwał na odbiór przez prawowitego właściciela.

(KPP Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl