TworzymyGłos Regionu

reklama

Wschowa zaprasza na lodowisko. Ulubiona zimowa atrakcja powraca!

Czwartek, 16 listopada 2023 o 11:50, aktualizacja Czwartek, 16 listopada 2023 o 12:09, autor: 3
Wschowa zaprasza na lodowisko. Ulubiona zimowa atrakcja powraca!

Wschowa przywita zimę w wyjątkowym stylu - przed Ratuszem powstaje lodowisko, które stanie się centrum zimowych aktywności dla mieszkańców oraz gości. Już po raz trzeci, od początku grudnia, wszyscy chętni będą mogli cieszyć się jazdą na łyżwach w sercu Wschowy.

Trzeci rok z rzędu

Wschowskie lodowisko, działające już kolejny rok z rzędu, staje się powoli wizytówką miasta. Burmistrz Konrad Antkowiak podkreśla: „Moi Drodzy, po raz trzeci na naszym wschowskim Rynku, zagości lodowisko. Właśnie rozpoczęły się prace na budową tegorocznego lodowiska. Ostrzcie łyżwy i już rezerwujcie czas”.

Łyżwy i gorące napoje

Nie tylko mieszkańcy Wschowy, ale i osoby z okolicznych miejscowości, chętnie korzystają z tego miejsca. Lodowisko będzie otwarte przez cały okres zimowy, oferując pełną rozmiarówkę wypożyczalni łyżew oraz automat z gorącymi napojami.

Oczekiwanie na więcej

Otwarcie lodowiska zaplanowane jest na początek grudnia. Jak co roku nie zabraknie wypożyczalni łyżew z pełną rozmiarówką oraz automatu z gorącymi napojami. Więcej informacji o otwarciu i wydarzeniach towarzyszących już wkrótce.

Zobacz również: Wizyta Świętego Mikołaja we Wschowie (ZDJĘCIA)


Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Mieszkaniec
16.11.2023 13:01

No i super. ? Jeszcze hod dogi amerykańskie trzeba ustawić i będzie wszystko co potrzebne.

avatar
~Artur z okolic rynku. Lubię blink
16.11.2023 19:54

Bardzo dobry pomysł. Monopole są to wszystko co potrzebne do zabawy na miejscu. Jak za dziecka, pół l. w siebie i na łyżwy.

avatar
~Gekon
16.11.2023 17:36

Igrzyska czas zacząć! Wybory w kwietniu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl