TworzymyGłos Regionu

Wręczenie nagród laureatom konkursów OHP

Czwartek, 23 czerwca 2022 o 15:56, aktualizacja Czwartek, 23 czerwca 2022 o 16:17, autor: 0 951
Wręczenie nagród laureatom konkursów OHP

W siedzibie Lubuskiej Wojewódzkiej Komendy OHP laureaci konkursów odebrali nagrody z rąk Wojewódzkiego Komendanta Piotra Barczaka.

W uroczystości wzięli udział dyrektor biura WK, Urszula Słomińska, Sandra Wojtowicz – spec. ds. wychowania, kultury i sportu oraz kierownicy i komendanci jednostek, w których kształcą się laureaci. Wschowski hufiec reprezentowali komendant hufca Maciej Sadowski i laureatka Wojewódzkiego Konkursu „Aktywność – dobry wybór” Anna Brambor, która zwyciężyła w kategorii zaangażowanie indywidualne. Anna Brambor brała czynny udział w akcjach wolontariatu na rzecz podopiecznych Domu Pomocy Społecznej oraz zbiórki karmy dla zwierząt ze schroniska. Kolejną z nagrodzonych była Magdalena Guziak, która zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie pt. „Normalizacja i ja” w kategorii grafika w imieniu laureatki nagrodę odebrał Komendant Hufca Pracy we Wschowie Maciej Sadowski.

Anna Brambor i Magdalena Guziak to uczennice Branżowej Szkoły I Stopnia w I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie. Wsparcie oferowane uczestnikom hufca uczącym się w szkole branżowej ma charakter szerokoprofilowy i skierowane jest do wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji zawodowych. Bogata oferta darmowych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz zaangażowanie kadry w sprawy wychowawcze uczestników owocuje licznymi sukcesami w konkursach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Oferujemy również niezapomniane atrakcje związane ze zorganizowanym wypoczynkiem w kraju i za granicą dla wszystkich, którzy chcą przyjemnie i świadomie spędzać czas.

Zapraszamy wszystkich rozpoczynających naukę w Branżowej Szkole I Stopnia we Wschowie do skorzystania z atrakcyjnej formy wsparcia oferowanej przez Hufiec Pracy we Wschowie.

Autor: 4-9 HP Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl