TworzymyGłos Regionu

reklama

Włamanie do marketu w Lesznie. Policja szuka młodego mężczyzny (FOTO)

Czwartek, 14 grudnia 2023 o 08:49, aktualizacja Czwartek, 14 grudnia 2023 o 10:59, autor: 0
Włamanie do marketu w Lesznie. Policja szuka młodego mężczyzny (FOTO)

W Lesznie doszło do zuchwałej kradzieży z włamaniem. Sprawca, młody mężczyzna, złamał prawo na oczach kamer miejskich. Całe zdarzenie miało miejsce przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Racławickiej.

„Do zdarzenia doszło 19 listopada br. przed godz. 5.00. Z ustaleń policjantów wynika, że młody mężczyzna stojący na przystanku komunikacji miejskiej w Lesznie przy ul. Lipowej w pewnym momencie podbiegł do znajdującego się naprzeciwko marketu, wybił szybę, wszedł do wnętrza sklepu skąd skradł pieniądze” - relacjonuje rzeczniczka leszczyńskiej policji, Monika Żymełka.

Leszczyńska policja publikuje wizerunek sprawcy

Policjanci podjęli działania mające na celu zidentyfikowanie i złapanie sprawcy. Zapisy z monitoringu miejskiego zostały zabezpieczone, a teraz opublikowano wizerunek przestępcy. Obywatele regionu mogą odegrać kluczową rolę w tej sprawie.

Apel o pomoc w rozpoznaniu sprawcy

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć. Wszelkie informacje mogą być nieocenione w doprowadzeniu sprawcy przed oblicze sprawiedliwości. Kontakt z leszczyńskimi policjantami z Wydziału Kryminalnego jest możliwy pod numerem telefonu do sekretariatu 47 77 31 260 w godz. 7.30 – 15.30.

Źródło/foto: KMP w Lesznie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl