TworzymyGłos Regionu

reklama

Weź udział w spotkaniu dotyczącym Programu Rewitalizacji Szlichtyngowej

Wtorek, 16 maja 2023 o 12:47, autor: 2
Weź udział w spotkaniu dotyczącym Programu Rewitalizacji Szlichtyngowej

Gmina Szlichtyngowa przystąpiła do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji, który ma na celu ożywienie i poprawę kondycji terenów zdegradowanych. Aby zagwarantować skuteczne działania, gmina zaplanowała przeprowadzenie konsultacji społecznych, które pozwolą uwzględnić potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności.

Konsultacje społeczne dotyczące programu rewitalizacji

Konsultacje społeczne są kluczowym elementem tworzenia Gminnego Programu Rewitalizacji. Włączenie mieszkańców w proces decyzyjny zapewnia przejrzystość, demokratyczny charakter i umożliwia uwzględnienie różnorodnych perspektyw. Program rewitalizacji ma na celu poprawę jakości życia w Gminie Szlichtyngowa poprzez przywracanie blasku zdegradowanym obszarom i tworzenie nowych możliwości rozwoju.

Podstawowym celem programu jest rewitalizacja czterech obszarów, które zostały zidentyfikowane jako zdegradowane. Są to: 

Aby umożliwić aktywny udział mieszkańców i innych zainteresowanych stron w procesie tworzenia Programu Rewitalizacji, gmina zorganizuje cztery warsztaty konsultacyjne. Warsztaty odbędą się 18 maja 2023 roku i będą miały miejsce w różnych lokalizacjach. Oto szczegóły dotyczące godzin i miejsc warsztatów:

  • Godzina 14:00 - Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa, sala nr 14, I piętro.
  • Godzina 15:15 - świetlica wiejska w Małych Drzewcach.
  • Godzina 16:30 - świetlica wiejska w Kowalewie.
  • Godzina 17:45 - świetlica wiejska w Dryżynie.

Warsztaty będą prowadzone przez pana Jakuba Tyliszczaka, prezesa Fundacji Przyszłość. 

Dołącz do nas na warsztatach i podziel się swoimi pomysłami! - zachęca pan Jakub Tyliszczak. -  To Twoja okazja, aby zdecydować, jakie projekty powinny zostać zrealizowane, aby Szlichtyngowa stała się jeszcze lepszym miejscem do życia.


Źródło: Szlichtyngowa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~mieszkaniec
17.05.2023 08:21

Godzina 14 odpowiednia dla ludzi pracujących, ustalona po to aby nie przyszli.

avatar
~PG
18.05.2023 03:28

Boże, kto wpadł na pomysł z tą grafiką AI

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl