TworzymyGłos Regionu

reklama

Wesoła Trójeczka zaprasza. Dni otwarte dla dzieci i rodziców

Niedziela, 11 lutego 2024 o 10:14, autor: 0
Wesoła Trójeczka zaprasza. Dni otwarte dla dzieci i rodziców

Przedszkole nr 3 im. "Wesoła Trójeczka" we Wschowie ogłasza otwarte dni dla rodziców i dzieci, które planują rozpocząć edukacyjną przygodę od września 2024 roku. Spotkania zaplanowano na 21-23 lutego, w godzinach 9:00 - 11:00, przy ulicy Plac Kosynierów 1.

Rodzice będą mieli okazję spotkać się z "rodzicami praktykami", którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z pierwszego półrocza przedszkolnej przygody ich pociech. Przedszkole przygotowało również szereg aktywności dla najmłodszych, w tym zabawy plastyczne, muzyczne, ruchowe i logopedyczne, a także rymowanki i śpiewanki w języku angielskim. Dodatkową atrakcją będzie możliwość degustacji przedszkolnych posiłków.

Zapisy na nowy rok szkolny 2024/2025 rozpoczną się 26 lutego i potrwają do 15 marca. Rodzice zainteresowani zapisaniem swojego dziecka do "Wesołej Trójeczki" mogą pobrać karty zapisu osobiście w sekretariacie przedszkola. Organizatorzy proszą o zabranie obuwia zmiennego dla dzieci.

Źródło: Wesoła Trójeczka

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl