TworzymyGłos Regionu

reklama

Walentynkowy bieg w Siedlnicy.

Zbliża się I edycja imprezy Wieś-Trail

Poniedziałek, 06 lutego 2023 o 11:55, aktualizacja Poniedziałek, 06 lutego 2023 o 12:18, autor: 3
Walentynkowy bieg w Siedlnicy.

Stowarzyszenie Aktywna Wschowa oraz Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zapraszają na pierwszy z cyklu sześciu spotkań biegowych „Wieś-Trail”. Wydarzenie odbędzie się już 12.02 o godz. 10:00 w Siedlnicy, a uczestnicy będą mieli do wyboru dwie trasy - 9 km i 5 km.

Udział w biegu jest bezpłatny. Dla pierwszych pięćdziesięciu osób, które pokonają linię mety, Urząd Miasta i Gminy we Wschowie zapewnia nie tylko medale za uczestnictwo, ale także niespodziankę. Sołectwo Siedlnica z kolei zaprasza na pyszny poczęstunek i ciepłe napoje, które dodatkowo wzmocnią siły biegaczy. AktywnaWschowa natomiast zadba o najmłodszych, zapewniając opiekę i aktywną zabawę.

Motywem przewodnim biegu będą Walentynki. Organizatorzy zachęcają biegu w parach. Mile widziane również elementy nawiązujące do tego miłosnego święta.

Aktywna Wschowa już teraz zapraszamy na kolejne spotkania w ramach Wieś-Trail:

Wiosną w Olbrachcicach przywitamy wiosnę, w kwietniu w Wygnańczycach sprawdzimy jak wysokie mamy góry w naszej gminie, w czerwcu w Dębowej Łęce „bieg drwala", w Lginiu w noc kupały będziemy biegać nocą, w październiku nauczyciele zmierzą się w Osowej Sieni. Zebranie wszystkich medali stworzy całość. Zachęcamy do udziału.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Anonim
10.02.2023 18:55

Szkoda tylko że lokalni działacze nie zostali zaproszeni do włączenia się w organizację. Jest tyle dobrych dusz w tej wsi i pobliskich. Chociażby koło gospodyń wiejskich z czerlejewa czy strażacy. Czyżby Pan główny organizator był tak wielkim Siedlniczaninem, że nawet nie wie jak z tymi ludźmi się skontaktować?

avatar
~Biegacz
11.02.2023 07:19

Medale wieś co to ma być??? dramat zresztą jak całość imprezy. A co jak przyjdzie 55 osób?? Podobno to biegi a nie wyścigi..... czyżby żeby się załapać na ten medal to chyba jednak się trzeba ścigać. Dziękuję nie biorę udziału

avatar
~Lolek
11.02.2023 21:08

To jak przyjdzie więcej niż 50 osób, to chyba nie warto biec na 9 km ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl