TworzymyGłos Regionu

reklama

W Przyczynie Dolnej układają ostatnie metry nowego chodnika (FOTO)

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 o 13:05, autor: 6
W Przyczynie Dolnej układają ostatnie metry nowego chodnika (FOTO)

Gmina Wschowa niebawem może pochwalić się zakończeniem istotnej dla mieszkańców Przyczyny Dolnej inwestycji. Na finiszu jest budowa chodnika prowadzącego od krzyżówki w kierunku ulicy Nowopolnej, która znacząco poprawi bezpieczeństwo i komfort poruszania się pieszych.

Chodnik w Przyczynie Dolnej - etap końcowy budowy

Zaawansowanie prac jest na tyle duże, że do zakończenia pozostało jedynie kilkanaście metrów. „Mamy jeszcze niespodziankę dla mieszkańców. Po zakończonej budowie chodnika planowane jest skomunikowanie nowo powstałych ciągów pieszych i połączenie ich przejściem dla pieszych,” zapowiada burmistrz Konrad Antkowiak.

Inwestycja w całości została sfinansowana z budżetu Gminy Wschowa. Kostką brukową wyłożony został odcinek około 500 metrów. Dodatkowo zostały wykonane zjazdy do poszególnych nieruchomości oraz miejsca parkingowe wzdłuż nowej infrastruktury.

Źródło: UMiG Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~zza winkla
15.04.2024 13:43

Świetna robota, bez PiS też się da i to nawet lepiej.

avatar
~Super....
15.04.2024 14:20

I bez ich tak zwanych " papierowych czeków pis plus" i bez ich tak zwanych " ustawek i rekonstrukcji " ... Idzie po 15.10 jak po maśle !.

avatar
~Do zen
17.04.2024 12:15

A co ma PiS do drog regionalnych......

avatar
~do - "do zen"
18.04.2024 11:48

A tobie to już wiosna wymazała czasy minione, nie widzisz różnicy jak teraz bez "kartoników" jest pięknie ?

avatar
~Ale boli, oj boli ...!
18.04.2024 12:52

Brawo Nasi Wyborcy Miasta i Gminy . Nawet ich totalne uwłaszczenie się na naszym mieniu publicznym i to masowe - skandaliczne rozdawanie tych ( pis papierowych kartoników ) im nie pomogło w tych wyborach !. Jak to powiada moja Babcia .." ręka sprawiedliwości ich najwyraźniej dosięgnęła ..." . A teraz trzeba iść za ich cisem i jak najszybciej rozliczyć te ich tzw. " darowizny" oraz uwłaszczenie się na lokalnych spółkach skarbu państwa !. Nie ma na co czekać, oni to uczynili niezwłocznie po przejęciu władzy . Do dzieła władzo K15P bo inaczej Suweren Was rozliczy przy następnych wyborach. Nie ma to jak cieszyć się ze zwycięstwa !.

avatar
~idź za cisem!
18.04.2024 15:02

znowu o sobie nie dajesz zapomnieć? a idź za tym cisem daleko, daleko od nas i daj spokój z tymi komentarzami "kopiuj wklej" na każdy temat.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl