TworzymyGłos Regionu

reklama

Virtuski pokazały moc

Poniedziałek, 29 października 2018 o 11:36, aktualizacja Wtorek, 06 listopada 2018 o 14:48, autor: 2
Virtuski pokazały moc

W pierwszym domowych turnieju ligi młodziczek w siatkówce dziewcząt, drużyna Virtus CoolComfort Szlichtyngowa nie pozostała złudzeń i zwyciężyła oba spotkania. To dobry prognostyk przed dalszymi zmaganiami.

O tym, że Szlichtyngowa siatkówką stoi nie trzeba nikogo przekonywać. Wyniki jakie od kilku lat osiągają dziewczęta z klubu Virtus CC Szlichtyngowa są rewelacyjne. W niedzielę hala sportowa przy Szkole Podstawowej w Szlichtyngowej zamieniła się w arenę zmagań ligi siatkówki młodziczek. W turnieju, będącym częścią pierwszej fazy ligi młodziczek, udział prócz gospodyń wzięły dziewczęta z Żar i Gubina. Jak wyglądają zmagania ligowe wyjaśniał nam jeden z trenerów Virtusek, Radosław Wasielewski.

- Pierwszy etap rozgrywany jest systemem turniejów, w którym udział biorą po trzy zespoły. Każdy turniej ma swojego zwycięzcę, jednak do dużej tabeli wlicza się wyniki każdego spotkania. Po nim odbędą się półfinały i finały województwa – mówił trener. – Oczywiście na razie nie myślimy o tym etapie, zwłaszcza że delikatnie mówiąc drużyna z Nowej Soli sprowadziła nas na ziemie w pierwszej kolejce. Ale liczymy na to, że pierwszy etap zakończymy w pierwszej dwójce i później będziemy dalej walczyć.

Na swojej hali dziewczęta z Szlichtyngowej zrobiły ważny krok do realizacji tego celu zwyciężając w obu spotkaniach. Kolejne turnieje już niebawem, a o ich rezultatach będziemy państwa informować.

(olek)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Szlichtyngowianka
29.10.2018 12:54

Brawo Dziewczyny, brawo Trenerzy!!! Fantastyczne zakończenie 15 lat pracy. Aż szkoda, że od przyszłego roku nasza Szlichtyngowa będzie znana z tego, że kiedyś była tu wybitna siatkówka.

avatar
~Brawo
29.10.2018 18:14

Super emocje !!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl