TworzymyGłos Regionu

reklama

Umowa na modernizację siłowni i małej sali gimnastycznej w I LO Wschowa podpisana

Wtorek, 17 października 2023 o 08:33, aktualizacja Wtorek, 17 października 2023 o 08:41, autor: 5
Umowa na modernizację siłowni i małej sali gimnastycznej w I LO Wschowa podpisana

W budynku zaplecza sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana we Wschowie, dojdzie do gruntownej przebudowy. Podpisano umowę dotyczącą modernizacji siłowni oraz małej sali gimnastycznej.

Zakres prac

Zadanie obejmuje szeroki zakres prac. Wśród nich znajdują się roboty budowlane i instalacyjne. Dodatkowo przewidziano zakup oraz montaż nowoczesnego wyposażenia sportowego, które ma służyć uczniom w trakcie zajęć wychowania fizycznego.

Finansowanie projektu

Całkowity koszt zadania to 264.942,74 zł. Z tej kwoty, znacząca część, dokładnie 100.000,00 zł, zostanie sfinansowana ze środków Województwa Lubuskiego. Wsparcie to pochodzi w ramach programu Lubuskiej Bazy Sportowej, który ma na celu poprawę infrastruktury sportowej w regionie.

Wykonawca

Za realizację zadania odpowiadać będzie lokalna firma - Zakład Budownictwa Ogólnego H. i J. Kowalczykowscy ze Wschowy. Wyboru dokonano po analizie ofert, a firma ta ma za sobą wiele udanych realizacji w regionie.


Źródło/foto: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Allllo,Alllo !!!
17.10.2023 12:28

Przypominam wam, iż kampania wyborcza już się skończyła!. Czas wrócić do normalnej pracy bez tych ustawek !. Do pracy... Do prac.... jak to mówi nowo upieczony POSEŁ !!!!. Wasze ustawki to już przeszłość !!!!!.

avatar
~Do powyżej !~
17.10.2023 13:07

~~~1~są w transie !!!,

avatar
~"DO ROBOTY"
18.10.2023 08:14

Jak powiedział pewien Klasyk tych wyborów panowie starości tej jakże dziwnej ośmioletnie kadencji w powiecie Wschowskim !!!. Czas kampanijnych "ustawek" i wręczania wyimaginowanych czeków z puli Publicznej Kasy już się skończył 15.10 !!!!!. Tak więc DO ROBOTY !!!/. A tak nawiasem mówiąc, to czy pamiętacie ile w naszym powiecie rozdaliście tych propagandowych, kampanijnych wyimaginowanych czeków z kwotami z Puli Publicznej Kasy ???. Czy jesteście je teraz w tym stanie waszej DZIURY BUDŻETOWEJ pisplus zrealizować ???. Powodzenia w uczciwości ich realizacji - wybory już Wiosna 2024 jak to wam przypomniał na wpisie zw.pl wasz niedoszły senatror - kandydat emeryt mundurowy !!!!.

avatar
~Głos ludu
18.10.2023 21:54

Jak tam szanowny Panie Starosto. Przez takich jak Pan PIS stracił władzę. Tj. Arogantów bez szacunku dla nikogo. Mam nadzieję że karton do pakowania już przyszykowany.

avatar
~Syndrom prezesa !!!!
22.10.2023 07:47

Ich Kaczyński uciekł przed panem Tuskiem i w swoim okręgu stracił 2 mandaty, mało tego w Warszawie gdzie startował Pan Tusk też stracił 2 mandaty !!!. Suma sumarum DOSTALI KOPA od Społeczeństwa Obywatelskiego, Od Kobiet i Młodzieży !!!. Powtórka już na Wiosnę 2024 !!!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl