TworzymyGłos Regionu

Ukradł porsche i rozbił je o radiowóz. Skuteczny pościg kryminalnych (VIDEO)

Środa, 10 sierpnia 2022 o 11:48, aktualizacja Środa, 10 sierpnia 2022 o 12:46, autor: 3 3767
Ukradł porsche i rozbił je o radiowóz. Skuteczny pościg kryminalnych (VIDEO)

Wschowscy kryminalni zatrzymali po pościgu 21-letniego mieszkańca Wrocławia, który jest podejrzany o kradzież samochodu marki Porsche Cayenne. Dzięki skutecznym działaniom pościgowym, mężczyzna godzinę po kradzieży pojazdu trafił w ręce policjantów. Wrocławianin uciekając porsche wartym 120 tysięcy złotych, doprowadził do czołowego zderzenia z nieoznakowanym radiowozem. 21-latek był pijany i pod działaniem środków odurzających.

W niedzielę (7 sierpnia) w jednej z miejscowości w gminie Wschowa doszło do kradzieży samochodu marki Porsche Cayenne o wartości prawie 120 tysięcy złotych. O zdarzeniu zostały poinformowane wszystkie patrole, w tym wschowscy kryminalni, którzy zauważyli skradziony pojazd na polnej drodze w gminie Sława. Policjanci przystąpili do pościgu i próby zatrzymania porsche. Podejrzany kierowca widząc ścigający go nieoznakowany radiowóz, z impetem w niego uderzył i próbował uciec pieszo. Mężczyzna wyskoczył z pojazdu i zaczął biec w stronę pobliskiego lasu. Po chwili był już jednak w rękach kryminalnych. Zatrzymany 21-latek został przebadany i okazało się, że znajduje się pod działaniem alkoholu i środków odurzających. Warte prawie 120 tysięcy złotych porsche przetransportowano na policyjny parking. Obecnie trwają czynności majce wyjaśnić wszystkie okoliczności niedzielnego zdarzenia.

Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom wschowskich policjantów, 21-latek podejrzany o kradzież samochodu marki Porsche Cayenne stanie przed wymiarem sprawiedliwości, a skradziony pojazd wróci do prawowitego właściciela. To już kolejny w tym roku luksusowy pojazd odzyskany przez wschowskich policjantów:

Kolejne luksusowe BMW X6 warte blisko 250 tysięcy złotych odzyskane przez policjantów,

Pościg za kierowcą luksusowego auta BMW X6 skradzionego w Niemczech.

aspirant Wioleta Dąbska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

Tekst/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~A anonim
09.08.2022 19:48

To jak oni go na wstecznym gonili że w nich uderzył ? Chyba oni uderzyli w niego

avatar
~Tomasz
09.08.2022 23:03

Pomyśl trochę zanim coś napiszesz...

avatar
~ciekawy
10.08.2022 18:04

Jesteś troszkę ograniczony. Gdyby policjanci ścigali go na biegu wstecznym, to uszkodziliby tył auta policyjnego.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl