TworzymyGłos Regionu

reklama

Trwa impreza „Biegnij Wschowo” w Staszicu (RELACJA)

Sobota, 25 września 2021 o 10:48, aktualizacja Sobota, 25 września 2021 o 11:07, autor: 1
Trwa impreza „Biegnij Wschowo” w Staszicu (RELACJA)

W I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica trwa impreza "Biegnij Wschowo". Za nami starty przedszkolaków i młodzieży, w planach nordic walking na 5 km oraz Memoriałowy Bieg Marka Kozaczka (bieg open na 5 km). Organizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Przyjaciół I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie.

Biuro zawodów czynne jest do godz. 12.00 i znajduje się w okolicach Orlika przy I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica, ul. T. Kościuszki 11. Cały czas można rejestrować się na bieg główny i nordic walking. Opłata startowa wynosi 40 zł.

12:00 Nordic Walking na 5 km.

12:30 Bieg Open na 5 km (Memoriałowy Bieg Marka Kozaczka).

Start i meta, wydawanie posiłków po biegu, dekoracja zwycięzców w poszczególnych klasyfikacjach oraz zakończenie imprezy odbywa się na boisku Orlik przy I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica. Zawodnicy mają do swojej dyspozycji szatnie przy sali sportowej.

Zadaniem imprezy jest popularyzacja zdrowego i aktywnego stylu życia, a także promowanie poprzez sport miasta Wschowy, powiatu wschowskiego oraz województwa lubuskiego.

Podczas "Biegnij Wschowo" prowadzona jest zbiórka na leczenie Marysi chorej na SMA1. Na gości czeka również wiele atrakcji, dzieci mogą poskakać na dmuchańcu, a dorośli sprawdzić swoją siłę na strefie przygotowanej przez Taurys Gym-Fitness-Cross. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Gosc
25.09.2021 13:45

To za latanie po ulicy mam płacić ? Wole wkół domu pobiegać

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl