TworzymyGłos Regionu

reklama

Sztab CKiR Wschowa zbiera fanty na licytacje WOŚP. „Razem tworzymy dobro”

Wtorek, 12 grudnia 2023 o 10:58, aktualizacja Wtorek, 12 grudnia 2023 o 11:16, autor: 1
Sztab CKiR Wschowa zbiera fanty na licytacje WOŚP. „Razem tworzymy dobro”

Wschowa gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Sztab WOŚP CKiR we Wschowie wzywa mieszkańców do włączenia się w 32. Finał tej największej charytatywnej orkiestry na świecie. "Dołączcie do naszej drużyny i zagrajcie razem z nami. Chcesz pomóc? Zbieramy fanty na licytację. Twoje wsparcie może sprawić, że nasza zbiórka będzie jeszcze bardziej udana," zachęca Sztab CKiR.

Co można przekazać?

Sztab apeluje o przekazywanie różnorodnych przedmiotów, które mogą przynieść radość. Od gadżetów, przez vouchery na usługi, aż po rękodzieło, książki i obrazy - każda forma wsparcia jest mile widziana. "Twoja pomoc może sprawić, że 32. Finał WOŚP będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Razem tworzymy dobro! Dziękujemy za każde wsparcie," dodają organizatorzy.

Jak i gdzie dostarczyć fanty?

Przedmioty na licytację można dostarczać do 22 stycznia 2024 r, bezpośrednio do Sztabu WOŚP CKiR, który mieści się przy ul. Niepodległości 1 we Wschowie. Dla wszelkich pytań i wątpliwości dostępny jest kontakt telefoniczny pod numerem 605 485 303.

Włącz się w tę wyjątkową inicjatywę i bądź częścią czegoś większego. Twoja pomoc ma znaczenie!

Zobacz również: 31. Finał WOŚP we Wschowie (RELACJA)

Źródło: CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Zen
12.12.2023 14:05

Po dzisiejszym wystąpieniu p. Tuska jestem zadowolony. Błaszczak odleciał, Oni albo nie wierzą albo nie przyjmują do wiadomości, że Polacy ich nie chcą, że zostaną rozliczeni. Został jeszcze drugi etap, województwa, powiaty i spółki SP do wyczyszczenia.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl