TworzymyGłos Regionu

Sztab #3673 CKiR skończył nabór.

Ilu wolontariuszy będzie zbierać na WOŚP?

Wtorek, 29 listopada 2022 o 10:35, autor: 0 488
Sztab #3673 CKiR skończył nabór.

Niespełna 10 dni trwała rejestracja wolontariuszy do Sztabu #3673 CKiR Wschowa. Na terenie Miasta i Gminy Wschowa kwestować będzie 45 wolontariuszy. Finał 31. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 29 stycznia.

- Jesteście cudowni, w niespełna 10 dni zarejestrowaliśmy wszystkich chętnych, nabór Wolontariuszy zamknięty - informuje Sztab #3673 CKiR Wschowa. - Zachęcamy do przekazywania rzeczy, gadżetów, voucherów, które zostaną zlicytowane podczas finału, a uzyskane fundusze zasilą konto WOŚP. Fanty można przekazywać do Centrum Kultury i Rekreacji od poniedziałku do piątku.

Przypomnijmy, że hasło najbliższej edycji WOŚP to „Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich - małych i dużych". Wielki finał  odbędzie się 29 stycznia 2023 r. Atrakcji nie zabraknie, również we Wschowie. Więcej informacji wkrótce.

Źródło: CKiR we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl