TworzymyGłos Regionu

reklama

Szkolenie dla pedagogów w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa (ZDJĘCIA)

Czwartek, 02 grudnia 2021 o 21:02, aktualizacja Czwartek, 02 grudnia 2021 o 21:20, autor: 1
Szkolenie dla pedagogów w Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa (ZDJĘCIA)

Dziś (2 grudnia) w sali gotyckiej Urzędu Miasta i Gminy odbyło się szkolenie nauczycieli i dyrektorów szkół podstawowych z terenu gminy Wschowa z zakresu przeciwdziałania stosowaniu dopalaczy oraz narkotyków wśród młodzieży.

- Szkolenie jest odpowiedzią na rosnące potrzeby edukacji pedagogów w tym zakresie, jest też elementem realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii - tłumaczy burmistrz Konrad Antkowiak. - Organizatorem szkolenia było Biuro Oświaty i Spraw Społecznych UMiG Wschowa wraz z Centrum Edukacji Atelier.

Źródło/foto: Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~czytelnik
03.12.2021 11:40

O proszę, da się w ratuszu coś zrobić stacjonarnie i to bez masek i bez zachowania reżimu odległości itd. T dlaczego sesja rady miejskiej nadal zdalnie? Różne standardy w tym samym budynku dla różnych grup mieszkańców???

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl