TworzymyGłos Regionu

reklama

Szkoła w Jędrzychowicach z nowym ogrodzeniem i utwardzonym terenem (ZDJĘCIA)

Wtorek, 11 października 2022 o 15:57, autor: 1
Szkoła w Jędrzychowicach z nowym ogrodzeniem i utwardzonym terenem (ZDJĘCIA)

Zakończyła się realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa terenu przy Szkole Podstawowej w Jędrzychowicach wraz z wymianą ogrodzenia”, w ramach którego wykonano prace polegające na demontażu starych, zniszczonych płyt betonowych na dojściu do szkoły oraz wykonaniu nowego z kostki betonowej. Powiększono także plac apelowy oraz wykonano nowe chodniki wzdłuż „holenderki” i do budynku kotłowni. Nawierzchnie te zostały wykonane z kostki betonowej typu „Holland”.

Kompleksowo przebudowano również teren przed bramą wjazdową na boisko dzięki czemu powstał plac utwardzony z przepuszczalnej kostki ażurowej, uzupełnionej kruszywem, na którym wyznaczono miejsca postojowe. W ramach inwestycji wymieniono również ogrodzenie szkoły. Powstało nowe kolorowe ogrodzenie frontowe ze stali, boczne również wykonane ze stali oraz panelowe systemowe z bramą wjazdową i furtką. Ponadto zamontowano elementy architektury takie jak ławki, stojaki na rowery i kosze na śmieci.

Całkowita wartość wykonanych robót to kwota 357 629,86 zł. Wykonawcą była firma: PALISADA SP. Z O. O. z siedzibą w Lesznie.

Na realizację zadania Gmina Szlichtyngowa otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 200 000,00 zł.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~,,,
12.10.2022 11:47

Piekna ,czysta betonoza Teraz taka moda...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl