TworzymyGłos Regionu

reklama

Sylwia Bąkiewicz i Maciej Grabianowski pozostają na stanowiskach

Czwartek, 09 czerwca 2022 o 15:25, aktualizacja Czwartek, 09 czerwca 2022 o 15:49, autor: 4
Sylwia Bąkiewicz i Maciej Grabianowski pozostają na stanowiskach

Dotychczasowi dyrektorzy Przedszkola nr 3 im. „Wesoła Trójeczka” oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków pozostali na stanowiskach na kolejne lata. Dziś (9 czerwca) we wschowskim Ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia aktów mianowania.

Na stanowisku dyrektora SP1 pozostał pan Maciej Grabianowski. "Wesołą Trójeczką" zarządzać będzie pani Sylwia Bąkiewicz. Uroczystość podsumował burmistrz Konrad Antkowiak:

Była to okazja do podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz kierowanych przez nich placówek. Rozmawialiśmy także o najbliższych planach i wyzwaniach. Praca z tak oddanymi sprawom jednostek dyrektorami jest niesamowicie budująca, jestem przekonany, że zarówno Przedszkole nr 3 „Wesoła Trójeczka” jak i Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków są w dobrych rękach i na pewno w najbliższych latach będą się dalej wspaniale rozwijać.

W spotkaniu uczestniczyła przewodnicząca Komisji Konkursowej i dyrektor Biura Oświaty i Spraw Społecznych, pani Anna Wiśniewska.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Wschowianin
09.06.2022 18:09

Gratulacje!

avatar
~Gekon
09.06.2022 21:08

Gratulacje!

avatar
~Ona
10.06.2022 00:14

Bardzo się cieszę-odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach

avatar
~Rodzic
17.06.2022 00:25

Gratuluję, życzę dalszych sukcesów zawodowych.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl