TworzymyGłos Regionu

reklama

Street art w Sławie

Środa, 24 maja 2023 o 12:06, aktualizacja Środa, 24 maja 2023 o 12:29, autor: 1
Street art w Sławie

Kiedy ściana staje się płótnem, a pędzle w rękach młodych artystów tworzą niepowtarzalne dzieło, wówczas przestrzeń nabiera magii. Tak właśnie dzieje się przy Szkole Podstawowej w Sławie, gdzie powstaje kreatywny mural, w pełni oddający wizje i pomysły utalentowanych uczniów.

Rozwinięcie artystycznego potencjału wśród młodzieży to jeden z kluczowych celów sławskiej placówki oświatowej. Dlatego też, we współpracy z Fundacją Panopticum, zorganizowano specjalne zajęcia artystyczne, które pozwoliły uczniom wyrazić swoją twórczość oraz uczestniczyć w tworzeniu muralu, który zdobić będzie betonowy płot w pobliżu boiska wielofunkcyjnego.

Mural, który obecnie powstaje przy Szkole Podstawowej w Sławie, stanowi nie tylko ozdobę przestrzeni publicznej, ale także wyraz młodzieżowej pasji i talentu. Jest to inicjatywa, która ma na celu nie tylko wzbogacenie otoczenia szkoły, ale również umożliwienie uczniom wyrażenia swoich wizji i idei poprzez sztukę.

Źródło: slawa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Samarama
01.06.2023 21:47

Świetny pomysł!! BRAWO!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl