TworzymyGłos Regionu

Stowarzyszenie „Nasze Miasto” poprze kandydaturę Krzysztofa Grabki

Środa, 01 grudnia 2010 o 09:25, autor: 7 1862
Stowarzyszenie „Nasze Miasto” poprze kandydaturę Krzysztofa Grabki

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Wschowa! W nadchodzącą niedzielę, 5 grudnia 2010, w drugiej turze wyborów na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa, Stowarzyszenie „Nasze Miasto” poprze kandydaturę Krzysztofa Grabki, jako człowieka kompetentnego, pracowitego, uczciwego i wrażliwego na potrzeby innych ludzi. Warto iść głosować na osobę, która szanuje i łączy ludzi dla wspólnego dobra Miasta i Gminy Wschowa. Z wyrazami szacunku, Zarząd Stowarzyszenia „Nasze Miasto”
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~julian
01.12.2010 09:50

hahahahahahaha wynik jaki Nasze Miasto otrzymało w wyborach samorządowych chyba zakłócił zarządowi odbiór rzeczywistości

avatar
~Yaga
01.12.2010 09:57

Nic nowego!Słabe stowarzyszenie,słaby wynik w wyborach to i słabe poparcie!!

avatar
~obserwator
01.12.2010 10:47

A Fabryka Kultury - tak Ci się podobająca ze swoim poparciem dla Pana Mazura to silne stowarzyszenie, z ogromnym wpływem na wschowską rzeczywistość i olbrzymim poparciem?! Yago - Twój problem to krytyka wszystkiego co nie popiera Pana Mazura, a jest przecież wolność słowa i demokracja. Czy naprawdę wszyscy muszą być za Mazurem? Czy naprawdę wierzysz w to, że zamieni on Wschowę w krainę mlekiem i miodem płynącą? Z moich obserwacji wynika, że większe poparcie przed drugą turą ma Grabka i jak wygra to mam nadzieję, że nie wyprowadzisz się ze Wschowy i będziemy mogli dalej wymieniać poglądy. Pozdrawiam O.

avatar
~Janeq
01.12.2010 12:37

Nasze Miasto Już się martwi o posadki haha.

avatar
~Yaga
01.12.2010 13:19

Ja też jestem bardzo dobrym obserwatorem i słuchaczem.Nie widzę przewagi jednego kandydata nad drugim.Co do Stowarzyszeń to o Fabryce Kultury i ich działalności słyszałam dużo bardziej pochlebnych rzeczy niż o Naszym Mieście.Cóż ,każde z nas słyszy to co go interesuje!Jeżeli jesteś uważnym czytelnikiem( nie tylko tego forum)to powinieneś zauważyć inne moje wpisy na i temat wyborów i kandydatów na burmistrza,wtedy nie pisałbyś ,że krytykuję wszystko i wszystkich i totalnie nie zgadzam się z nimi.Aż się sama zdziwiłam,że kiedy obrażano wpisami p.Grabkę,wzięłam go ostro w obronę.Nie mam nic przeciwko samej osobie pana Krzysztofa,ale zdania nie zmienię,że jest miernym burmistrzem.A Wschowy nigdy nie opuszczę!!Nie obrażę się na cały świat,jeżeli mój faworyt i kandydat przegra.Będę baczniej przyglądała się pracy burmistrza ...i tym razem prowadziła sweje zapiski!Będa w sam raz na kampanię wyborczą za 4 lata!!

avatar
~wschowa-odnowa
08.12.2010 18:47

Yaga, proszę o kontakt na maila (wschowa-donowa@wp.pl), widzę, że jest wiele wspólnych tematów do podjęcia. Zapraszam!

avatar
~wschowa-odnowa
08.12.2010 18:48

przepraszam... źle wpisałem adres: wschowa-odnowa@wp.pl

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl