TworzymyGłos Regionu

reklama

Spotkanie autorskie z Katarzyną Błażejewską-Stuhr - zaprasza Biblioteka we Wschowie

Poniedziałek, 05 czerwca 2023 o 09:19, aktualizacja Poniedziałek, 05 czerwca 2023 o 10:06, autor: 1
Spotkanie autorskie z Katarzyną Błażejewską-Stuhr - zaprasza Biblioteka we Wschowie

W ramach projektu „Jestem Eko z Biblioteką” w murach wschowskiej placówki odbędzie się spotkanie z autorką bloga „Mama w Wielkim Mieście” - Katarzyną Błażejewską-Stuhr. Wstęp wolny - nie przegap okazji!

Katarzyna Błażejewska-Stuhr: Nie tylko dietetyczka kliniczna, ale też psychodietetyczka

Katarzyna Błażejewska-Stuhr to postać, która inspiruje. Jako doświadczona dietetyczka kliniczna i psychodietetyczka, pomaga ludziom nie tylko w doborze odpowiedniej diety, ale także w radzeniu sobie z emocjami związanymi z jedzeniem. Prowadzi bloga „Mama w Wielkim Mieście”.

Więcej niż tylko mama i żona Macieja Stuhra

Choć wielu zna ją jako żonę znanego aktora, Macieja Stuhra, Katarzyna jest również pełna pasji i zaangażowania w swoje działania. Te cechy na pewno przełożą się na to, jak poprowadzi spotkanie w Bibliotece Publicznej we Wschowie.

Czym jest projekt "Jestem Eko z Biblioteką"

W ramach projektu "Jestem Eko z Biblioteką", Biblioteka Publiczna we Wschowie organizuje spotkania, które mają na celu propagowanie ekologicznego stylu życia. To właśnie podczas jednego z nich pojawi się Katarzyna Błażejewska-Stuhr.

Spotkanie z Katarzyną Błażejewską-Stuhr - Szczegóły

Chcesz poznać Katarzynę Błażejewską-Stuhr osobiście? Przyjdź na spotkanie, które odbędzie się 5 czerwca 2023 roku o godzinie 17:00 w Bibliotece Publicznej we Wschowie.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
06.06.2023 11:15

W bardzo sympatycznej atmosferze odbyło się wczorajsze spotkanie. Wykład ważny, ciekawy - dyskusja jeszcze lepsza. Zachęcam Panią Dyrektor do poszukiwania możliwości dofinansowywania takowych wydarzeń. Widzę, że idzie Pani to nieźle, a nawet dobrze i tak sobie myślę, co czują ci, którzy tak ochoczo krytykowali Pani wybór? Sprawdza się więc biblijna przypowieść, że "poznacie nas po owocach". No i poznajemy...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl