TworzymyGłos Regionu

reklama

Rusza zbiórka książek w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie

Piątek, 12 maja 2023 o 15:11, autor: 0
Rusza zbiórka książek w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie

Pracownicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie mają wspaniałą wiadomość dla wszystkich miłośników książek! Biblioteka ogłasza zbiórkę książek - zarówno nowych, jak i używanych - dla dorosłych i dzieci.

Zbiórka dla wschowskiej Biblioteki

Jeśli masz jakieś egzemplarze, którymi chcesz się podzielić i pomóc innym w rozwijaniu pasji czytania, to możesz je przynieść do biblioteki. Zbiórka ma na celu poszerzenie zbiorów biblioteki i zaspokojenie potrzeb czytelników, którzy chętnie pochłaniają kolejne tomy i szukają nowych wyzwań.

Rozwój biblioteki i organizacja wydarzeń literackich

Wschowska Biblioteka szuka książek, które zostaną dodane do księgozbioru lub sprzedane na kiermaszu książek, a uzyskane w ten sposób środki finansowe zostaną przeznaczone na rozwój biblioteki oraz organizację ciekawych wydarzeń literackich. Dzięki temu biblioteka będzie mogła zapewnić jeszcze lepsze możliwości rozwoju czytelnictwa w okolicy.

Twoje książki mają znaczenie!

Twoje książki mogą pomóc wzbogacić zbiory wschowskiej biblioteki i umożliwić zapewnienie jeszcze lepszych możliwości rozwoju czytelnictwa w okolicy. Dlatego jeśli masz ochotę włączyć się w akcję, to nie wahaj się i przynieś swoje książki już dziś!

Źródło: Biblioteka Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl