TworzymyGłos Regionu

reklama

Śpiewali kolędy i pastorałki. Koncert Noworoczny w Sławie (VIDEO)

Poniedziałek, 08 stycznia 2024 o 19:09, aktualizacja Niedziela, 14 stycznia 2024 o 23:11, autor: 0
Śpiewali kolędy i pastorałki. Koncert Noworoczny w Sławie (VIDEO)

W kościele pw. św. Michała Archanioła w Sławie, odbył się Koncert Noworoczny. Wydarzenie to, zorganizowane przez Burmistrza Sławy, Dyrektora Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, Proboszcza Parafii pw. św. Michała Archanioła w Sławie oraz Stowarzyszenie Witosława, przyciągnęło liczne grono melomanów.

Kolędy i pastorałki w wykonaniu Chórów i Zespół Pieśni i Tańca

Publiczność miała okazję wsłuchać się w piękne kolędy i pastorałki, które zabrzmiały w wykonaniu Chór Cantate Deo ze Sławy i Chór Lutnia z Wolsztyna. Gwiazdą wieczoru był Zespół Pieśni i Tańca z Kębłowa, który oczarował słuchaczy swoim niezwykłym występem.

Koncert poprowadziła Krystyna Szulęcka, dyrygent sławskiego chóru, a jego atmosferę podkreślił ks. Jerzy Ślusarczyk, proboszcz sławskiej parafii. „Tradycyjnie, koncert noworoczny skupia nas i można powiedzieć, że zwieńcza ten czas bożonarodzeniowy. [...] Dziękuję naszym gościom [...]. Zarówno zespół z Kębłowa, jak i nasze chóry, zarówno lokalny, jak i ten z Wolsztyna będą nam dzisiaj przypominać o pięknie Świąt Bożego Narodzenia,” mówił ks. Ślusarczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl