TworzymyGłos Regionu

reklama

Śniadanie na trawie z „Lipowym” na początek Dni Wschowy 2023 (FOTO)

Piątek, 09 czerwca 2023 o 11:27, aktualizacja Piątek, 09 czerwca 2023 o 12:25, autor: 0
Śniadanie na trawie z „Lipowym” na początek Dni Wschowy 2023 (FOTO)

Dziś (9 czerwca) rozpoczynają się długo wyczekiwane Dni Wschowy 2023. Zanim na scenę wyjdą gwiazdy wieczoru - Darek Kozakiewicz, Sara James i zespół After Party - miasto tętni życiem dzięki licznym imprezom towarzyszącym. Jedną z nich jest „Śniadanie na Trawie”.

„Śniadanie na Trawie": Kulinarne zajęcia dla dzieci

Wydarzenie to, skierowane do dzieci w wieku 6-8 lat, zostało zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy we Wschowie oraz "U Lipowego Restaurant & Bar".

Ale to nie była zwykła lekcja gotowania. To była prawdziwa uczta dla kreatywności. Dzieci miały okazję nie tylko nauczyć się, jak przyrządzać pyszne naleśniki i wiosenne kanapki, ale także eksperymentować z różnymi składnikami, tworząc własne, unikalne kompozycje smakowe.

Był też seans filmowy

Kiedy emocje związane z gotowaniem opadły, nadszedł czas na relaks. Ale nie byle jaki. Dzieci zostały zaproszone na seans w 3D zatytułowany "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe". 

Foto: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl