TworzymyGłos Regionu

reklama

Seniorzy z Dziennego Domu Senior+ we Wschowie

spotkali się z rówieśnikami z Głogowa (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 08 sierpnia 2022 o 10:36, aktualizacja Poniedziałek, 08 sierpnia 2022 o 15:52, autor: 0
Seniorzy z Dziennego Domu Senior+ we Wschowie

Seniorzy Dziennego Domu "Senior+" we Wschowie w ramach integracji międzysenioralnej i współpracy z placówkami z innych miejscowości wzięli udział w spotkaniu rekreacyjno - integracyjnym w Dziennym Domu Pobytu w Głogowie.

Spotkanie było okazją do wysłuchania prelekcji pod tytułem "Żyj... i poczuj się dobrze: Woda - Światło - Dźwięk. Czyli człowiek jako ogród swojego życia".

- Nasi seniorzy zostali bardzo mile przyjęci, wymieniliśmy się doświadczeniami z pobytu w tego typu domach - mówi pani Jolanta Chiciak pracownik Lubuskiego Stowarzyszenia Rozwoju Regionalnego "Rozwój" z Gorzowa Wielkopolskiego i kierownik Dziennego Domu "Senior+"


Przypomnijmy, że Dzienny Dom "Senior+" we Wschowie funkcjonuje od 2017 r. pod opieką UMiG Wschowa oraz Ośrodka Pomocy Społecznej. W lutym br. placówka znajdująca się przy ul. Garbarskiej przeszła kapitalny remont. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 500 tys. zł., przy dofinansowaniu w wysokości 400 tys. zł z budżetu państwa w ramach projektu "Senior+". 

/Jola Ch.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl