TworzymyGłos Regionu

reklama

Sekcja brydża dla seniorów we Wschowie - nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Sobota, 14 stycznia 2023 o 19:53, aktualizacja Niedziela, 15 stycznia 2023 o 13:31, autor: 0
Sekcja brydża dla seniorów we Wschowie - nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Sekcja brydża sportowego funkcjonująca przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie ogłasza nabór do grupy dla seniorów. Inicjatywa zrodziła się z potrzeby uzupełnienia składu drużyny, która obecnie zajmuje 1 miejsce w trzeciej lidze, jednak doświadczenie w brydżu nie jest wymagane i do nowo powstającej grupy zaproszeni są wszyscy, bez względu na umiejętności, czy płeć.

Zajęcia będą odbywać się we wtorki w lokalu znajdującym się murach dawnego Gimnazjum nr 1 we Wschowie (ul. Kopernika 7), który użyczony został przez gminę, przy aprobacie burmistrza Konrada Antkowiaka.

Godzina spotkań zostanie ustalona indywidualnie. Aby wziąć w nich udział, należy zapisać się u pani Marty Szerokiej, pełnomocnika burmistrza Konrada Antkowiaka ds. seniorów. Kontakt pod adresem e-mail: marta.szeroka@wschowa.pl

Grupę będzie prowadził instruktor posiadający dużą wiedzę i doświadczenie w brydżu sportowym. Posiada on tytuł mistrza międzynarodowego oraz jest sędzią krajowym z certyfikatem Polskiego Związku Brydża Sportowego.

Zajęcia będą bezpłatne i dostępne dla osób niezależnie od płci. W sekcji brydża dla seniorów będzie można nie tylko poznać tajniki gry, ale także nawiązać nowe znajomości i aktywnie spędzić czas.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do sekcji brydża dla seniorów, skontaktuj się z panią Marty Szeroką i zapisz się na zajęcia już dziś!

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl