TworzymyGłos Regionu

Ruszyły nabory wniosków w ramach Krajowego Plany Odbudowy.

Czwartek, 22 września 2022 o 11:17, autor: 3 314
Ruszyły nabory wniosków w ramach Krajowego Plany Odbudowy.

Od 17 października ruszają pierwsze nabory wniosków o objęcie wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. Dotyczą one wsparcia:

  • mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na wykonywanie działalności w zakresie przetwórstwa lub wprowadzania do obrotu produktów rolnych, rybołówstwa lub akwakultury - otwórz;
  • w zakresie przetwarzania lub wprowadzania do obrotu produktów rolnych, spożywczych oraz rybołówstwa lub akwakultury - otwórz;
  • do wymiany słupów nośnych impregnowanych kreozotem na plantacjach chmielu - otwórz;
  • do wymiany pokryć dachowych z materiałów szkodliwych dla zdrowia lub środowiska w gospodarstwach rolnych - otwórz.

Wnioski o udzielenie wsparcia należy składać wyłącznie w formie elektronicznej poprzez skorzystanie z formularza udostępnionego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na Platformie Usług Elektronicznych pod adresem https://epue.arimr.gov.pl/.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/informacje-o-planowanych-naborach.

Żródło: ARIMR.GOV.PL

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Ha,ha,ha...+
22.09.2022 11:55

jakie wnioski ???, a kiedy to UE uruchomiła dla Polski Fundusz na KPO ????-!!!!!.... Co za ściema !!!!!!. A ponoś ich prezes głosił cos takiego, że ...." nie wolno kłamać ...." ?.

avatar
~zza winkla
22.09.2022 12:55

A ile jeszcze nam zostało tych pieniędzy z KPO - w pierwszej kolejności płacimy jako Polska kary nadane przez UE, odejmujemy kwoty utracone bezpowrotnie, naprawiamy stan prawny państwa = nowe wybory i zmiana władzy ?

avatar
~Żart Roku +/+
23.09.2022 14:41

Kto jeszcze wierzy w tą rządową ściemę ????. """ HORRENDUM ... PÓLTORA TONY na PÓLTORA ROKU....""" - klasyczne słownictwo pis + !!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl