TworzymyGłos Regionu

Rusza remont ul. Łąkowej w Szlichtyngowej

Poniedziałek, 11 października 2021 o 08:36, autor: 1 580
Rusza remont ul. Łąkowej w Szlichtyngowej

Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa Jolanta Wielgus informuje, że w dniu 11 października br. (poniedziałek) rozpoczną się roboty budowlane w ramach zadania pn. „Remont ulicy Łąkowej wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Przemysłową w Szlichtyngowej”.

Inwestycja jest dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD Gostyń sp. z o.o.

Zakończenie inwestycji planowane jest na 30 listopada 2021 r.

W trakcie trwania remontu ul. Łąkowa zostanie wyłączona z ruchu. Z dojazdu do swoich posesji będą mogli korzystać mieszkańcy.

Za możliwe utrudnienia przepraszamy oraz prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość na czas trwania remontu.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Mieszkanieć Osiedla
12.10.2021 09:35

Działki budowlane na których wybudowane zostały budynki mieszkalne przy ul. Łąkowej sprzedawane były przez osobę prywatną. A Osiedle Leśne powstało na działkach które nabyte zostały od gminy Szlichtyngowa. Należy zadać pytanie P. Burmistrz w jakiej kolejności powinna realizować inwestycje drogowe????

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl