TworzymyGłos Regionu

Różowy Październik - zapraszamy na Różowy Marsz

Wtorek, 26 października 2021 o 17:03, aktualizacja Środa, 27 października 2021 o 10:20, autor: 0 1417
Różowy Październik - zapraszamy na Różowy Marsz

Październik jest miesiącem świadomości raka piersi. Raka, który jest jednym z najczęstszych nowotworów u kobiet. Nigdy za wiele przypominania o nim, nigdy za wiele o jego profilaktyce.

Wyrazem tego wszystkiego będzie "Różowy marsz z parasolkami"  w ramach prozdrowotnej akcji organizowanej przez Urząd Marszałkowski naszego województwa. Jego początek przewidziano na godz. 15:00 (28 października br.).

Zostałyśmy na niego zaproszone. Jedziemy pokazać, że wschowianki to świadome kobiety, doskonale rozumiejące potrzebę profilaktyki nowotworowej. Wyruszamy spod wschowskiego Netto, o godz. 12.15. Bardzo miło jest nam stwierdzić, że władze gminne w tym wyjeździe również "maczają palce"  biorąc na siebie znaczną część kosztów. Przy organizacji wyjazdu, nieoceniona okazała się pomoc p. Jolanty Awsiukiewicz i za to jej bardzo dziękuję. Dostaniemy parasolki, apaszki i ciepłe słowo Pani Marszałek. No i jest jeszcze inna niespodzianka, o której na razie cicho sza.

Zapisy trwają, proszę dzwonić;

Urszula Chudak, tel 502 548 411.

Jolanta Awsiukiewicz , tel 507 950 203.

"Tyle wiemy o cyckach, ile w nich sprawdzono".
W. Szymborska
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl