TworzymyGłos Regionu

Retro Rynek odwołany! Tivis: Zostańcie ze mną, jak tylko wrócę do sił wróci impreza!

Niedziela, 14 maja 2023 o 10:43, aktualizacja Niedziela, 14 maja 2023 o 10:59, autor: 1
Retro Rynek odwołany! Tivis: Zostańcie ze mną, jak tylko wrócę do sił wróci impreza!

Niestety na czwartą edycję Retro Rynku przyjdzie nam poczekać trochę dłużej. Z przyczyn zdrowotnych główny organizator - Paweł Tivis Siekaniec - był zmuszony odwołać wydarzenie, które zaplanowane było na 22 lipca 2023 r. Tivisowi życzymy dużo zdrowia i z niecierpliwością czekamy na powrót Retro Rynku.

Paweł Tivis Siekaniec

Paweł Tivis Siekaniec, mieszkaniec gminy Wschowa, jest nie tylko organizatorem Retro Rynku, ale również inspirującą postacią walczącą z chorobą. Historia Tivisa to historia determinacji i odwagi. Rak pojawił się po raz pierwszy w jego życiu w 2006 roku, a od tamtej pory wielokrotnie musiał stawić mu czoła. Mimo przeciwności losu, Paweł nie traci nadziei i jest wzorem dla wielu ludzi. Jego walka i determinacja są inspirujące dla wszystkich, którzy się z nią zetknęli.

Mobilizacja społeczna

W marcu 2023 r. Paweł dowiedział się, że po raz ósmy będzie musiał stawić czoła nowotworowi. Na tę informację nie pozostali bierni pracownicy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, którzy wraz z przyjaciółmi i rodziną Tivisa zorganizowali szereg wydarzeń charytatywnych, podczas których zebrano kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Retro Rynek

Retro Rynek to niezwykłe wydarzenie, które od lat cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników motoryzacji z całej okolicy. Zlot pojazdów klasycznych, odbywający się na wschowskim Rynku, przyciąga tłumy entuzjastów zabytkowych samochodów i motocykli. To okazja, by przenieść się w czasie i podziwiać piękne i unikatowe pojazdy sprzed lat. Retro Rynek to nie tylko prezentacja i pokaz klasycznych aut, ale także atmosfera pełna pasji, wspomnień i spotkań z innymi miłośnikami motoryzacji.

Nadzieja na powrót

Odwołanie czwartej edycji Retro Rynku to przykra wiadomość dla wszystkich miłośników motoryzacji. Jednak w obliczu tej trudnej sytuacji, niezwykłe wsparcie społeczności lokalnej i determinacja samego Pawła dają nadzieję na powrót tego wyjątkowego wydarzenia. Wspólnie trzymajmy kciuki za Tivisa i czekajmy na kolejną edycję Retro Rynku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Ela
14.05.2023 11:05

Paweł życzę zdrowia i pozdrawiam dzielnego cChlopaka

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl