TworzymyGłos Regionu

reklama

Reprezentant Sławy na Mistrzostwach Polski w Siłowaniu na Rękę. Jak poradził sobie Mateusz Biernat?

Wtorek, 14 maja 2024 o 11:00, aktualizacja Wtorek, 14 maja 2024 o 11:14, autor: 0
Reprezentant Sławy na Mistrzostwach Polski w Siłowaniu na Rękę. Jak poradził sobie Mateusz Biernat?

W Międzychodzie, między 10 a 12 maja 2024 roku, odbyła się XXIV edycja Mistrzostw Polski w Siłowaniu na Rękę. Wśród uczestników znalazł się reprezentant Sławy, Mateusz Biernat, który wystartował w najcięższej kategorii wagowej – powyżej 105 kg.

XXIV edycja Mistrzostw Polski w Siłowaniu na Rękę w Międzychodzie

Mateusz Biernat rywalizował z najlepszymi siłaczami w kraju. Po serii emocjonujących i wyczerpujących pojedynków, zdołał uplasować się w połowie stawki, zajmując 6 miejsce w konkurencji na lewą rękę oraz 8 miejsce na prawą rękę.

Na tegorocznych Mistrzostwach Polski w Siłowaniu na Rękę dominowały drużyny TYTAN Jaworzno i UKS Dziki, zdobywając najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej. W kategorii seniorów drużyna TYTAN Jaworzno okazała się najlepsza, zdobywając aż 204 punkty dzięki następującej liczbie medali: 7 złotych, 10 srebrnych i 5 brązowych. Z kolei UKS Dziki zdołali wywalczyć 123 punkty, zajmując drugie miejsce. Oficjalne wyniki można sprawdzić TUTAJ.

Źródło/foto: UM w Sławie/Mateusz Biernat

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl