TworzymyGłos Regionu

reklama

„Przyszłość to Polska”: Trasa programowa PiS we Wschowie (RELACJA)

Niedziela, 26 marca 2023 o 16:04, aktualizacja Poniedziałek, 27 marca 2023 o 09:46, autor: 0
„Przyszłość to Polska”: Trasa programowa PiS we Wschowie (RELACJA)

Politycy Prawa i Sprawiedliwości wyruszyli w trasę programową po Polsce. Reprezentanci rządu zawitali również do Wschowy. W miejscowym Zamku Królewskim poruszono wiele istotnych kwestii, które wpłyną na kształtowanie polityki państwa w nadchodzących latach, a wszystko to pod hasłem „Przyszłość to Polska”.

Prawo i Sprawiedliwość reprezentowali Europoseł Elżbieta Rafalska, Poseł na Sejm RP Marek Ast oraz Poseł na Sejm RP Jerzy Materna. Spotkanie moderował Andrzej Bielawski, pełnomocnik PiS w okręgu senackim nr. 22.

Trasa programowa "Przyszłość to Polska" to seria przedwyborczych spotkań z politykami partii rządzącej. W ich trakcie, na podstawie rozmów z obywatelami, mają powstać plany i projekty, które będą realizowane w przypadku zwycięstwa partii w nadchodzących wyborach.

W Zamku Królewskim we Wschowie głos zabierali nie tylko politycy, ale także mieszkańcy regionu. Poruszono wiele istotnych zagadnień, między innymi te związane z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi, sprawiedliwością rządowej polityki względem korporacji i mikroprzedsiębiorstw, czy programem budowy obwodnic.

REKLAMA
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl