TworzymyGłos Regionu

reklama

Przekazanie sprzętu komputerowego

- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie

Sobota, 23 kwietnia 2022 o 13:03, aktualizacja Sobota, 23 kwietnia 2022 o 13:08, autor: 14
Przekazanie sprzętu komputerowego

W dniu 21 kwietnia 2022 roku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie pozyskała laptop z osprzętem od spółki „Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o.”

Laptop z osprzętem został przekazany przez Pana Jana Pabierowskiego – Prezesa HZZ Osowa Sień Sp. z o.o. na ręce bryg. Krzysztofa Piaseckiego – Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie.

Przekazany laptop z osprzętem zastąpi wysłużony sprzęt komputerowy, który ulegał w ostatnim czasie awariom. Wpłynie to zdecydowanie na komfort pracy pracownika tutejszej Komendy użytkującego przekazany sprzęt w zakresie realizacji zadań związanych z ochroną przeciwpożarową.

Serdecznie dziękujemy spółce „Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień Sp. z o.o.” za wsparcie oraz przekazanego laptopa z osprzętem.

Tekst/foto: KP PSP we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (14)

avatar

avatar
~BĄK
23.04.2022 15:32

Masło maślane = Spółka Skarbu Państwa HZZ Osowa Sień, a nie prywatna własność tego pana wspomaga Firmę Państwową jaka jest Państwowa Straż Pożarna !!!!!. Obie firmy to "własność " Suwerena, czyli nieświadomy Suweren sam siebie wspomaga !!!. Jeśli ten pan chciał zaistnieć to może lepiej byłoby , aby ten sprzęt KUPIŁ ZA SWÓJ SZMAL, a nie za SZMAL Spółki Skarbu Państwa - o wiele prościej i jak UCZCIWIEJ !!!!!.

avatar
~Wsch
23.04.2022 18:48

Pan Jan wręcza tego laptopa jak by sam za swoje kupił....kpina żeby PSP stać nie było na laptopa wstyd dla Powiatu i całego klubu wzajemnej adoracji ze w ogóle o tym mowią

avatar
~Niedowiary
23.04.2022 20:53

No nie wierzę! Bida z tej straży pożarnej, komendant słabo stara się o sprzęt dla swoich ludzi!!!

avatar
~Jak to ?
23.04.2022 23:18

Pan Pabierowski przekazał??? Przyjmuje do wiadomości, że pokrył koszty z tym związane. Coś na zasadzie PIS dał 500.....

avatar
~Próbka***
24.04.2022 09:16

To może być pierwsza oznaka, że pis szykuje nam wybory na jesień ????. Jak nie rekonstrukcje to darowizny Państwo - Państwu, bowiem jak można nie nazwać to symboliczne przekazanie laptopa przedstawiciela pisu Prezesa Spółki Skarbu Państwa dla Jednostki Budżetowej opłacanej przez Państwo !. Czy to aby nie powinno być ODWROTNIE, że to Spółka Skarbu Państwa takim sprzętem powinna WSPOMAGAĆ np. Szkoły, Przedszkola, Domy Pomocy Społecznej , itd. ???? - !. . To nie są prywatne pieniądze tego pana tylko Suwerena !.

avatar
~DO POWYŻEJ na TAK!!!
25.04.2022 08:03

Klasyczny przykład na potwierdzenie hasła """ Ta władza sama się wyżywi""" + , TAK, ale za pieniążki NASZE - WYBORCÓW !!!!!!. Jak to możliwe w Demokratycznym Państwie, że Szef Lokalnej Partii pisu jest namaszczony na Prezesa i to Spółki Skarbu Państwa i ten Szef za nasze pieniądze organizuje sobie tego typu "reklamowa ustawke" ?????. Czy ta partia rozpoczęła już lokalną kampanię wyborczą ?????.

avatar
~Zen
24.04.2022 20:11

Czy jako Wyborca mam to wydarzenie ZAPAMIĘTAĆ ? Zapamiętam i zostawię sobie tą przyjemność do 2023.

avatar
~politykierstwo+
25.04.2022 08:20

To jak ++ polityczne kaszotto+++.

avatar
~Lokalówka+
25.04.2022 12:12

Kolejne pozyskiwanie sobie mundurowych przez lokalny pis mając na uwadze "panów emerytów", a to z państwowej straży, a to z policji --- widzimy ich przy okazji lokalnych "parad" jak maszerują przy panu JP i posłach z pisu !!!!!!!. A Konstytucja zapewnia nas, że mundurowi to apolityczni - mają być !!!!.

avatar
~zza winkla
25.04.2022 12:04

Zdjęcie jest piękne ale to już nie zadziała na wyborców. Już nie i za 1,5 roku będzie "po ptakach" .

avatar
~Mieszkanka Wschowy
26.04.2022 02:21

Rozpoczęcie kampanii wyborczej za pieniądze pracowników HZZ, żałosne przedstawienie panie prezesie, jak panu nie wstyd,a pracownikom już pan dał podwyżki, bo jakoś nikt się nie chwali?

avatar
~MarciN
25.04.2022 18:05

cuda na kiju... Przecież tego nie idzie czytać a co dopiero w to uwierzyć!

avatar
~DO "Pani Mieszkanki Wschowy"
26.04.2022 13:44

Szanowna Pani "Mieszkanko Wschowy" czy przez te ostatnie siedem lat ich rządów pod hasłem ..." ""bo nam się to po prostu należy"" słyszała Pani z ich sów słowo PRZEPRASZAM ???. Czy oni wiedzą co to jest poczucie osobistego wstydu????. Ile po drodze cynizmu i obłudy muszą zaliczyć partii i stowarzyszeń aby dorwać się do """stołka władzy """ - ile muszą się poprzebierać w cudze piórka aby oszukać wyborców i osiągnąć """ stołek władzy""" i żyć na koszt Nas - koszt Suwerena ??????. I jak się Pani może temu dziwić !!!!!.

avatar
~Pytek***
29.04.2022 14:28

Do powyżej, trzeba sobie zadać pytanie jaką trzeba mieć twardą skórę, by mimo takiej szczerej krytyki i negatywnych ocen ich zachowania ci ludzie potrafią na takim małym grajdołku samorządowym jakim jest Wschowa przechodzić z partii do partii , z towarzyszenia do stowarzyszenia, aby swoim uporem nacechowanym cynizmem, obłuda i fałszem wreście załapać się na ten upragniony stołek opłacany przez SUWERENA !!!!. To jest siła obłudy !!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl