TworzymyGłos Regionu

reklama

Poznaliśmy zwycięzców Amatorskiej Ligi Halówki 22/23 (FOTO)

Poniedziałek, 27 lutego 2023 o 10:11, autor: 1
Poznaliśmy zwycięzców Amatorskiej Ligi Halówki 22/23 (FOTO)

Zakończyły się rozgrywki Amatorskiej Ligi Halówki sezonu 2022/2023, które trwały blisko trzy miesiące. W rozgrywkach wzięło udział 11 drużyn, które walczyły o najwyższe miejsca w klasyfikacji końcowej. Organizatorem wydarzenia było Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

Po zaciętej walce zwycięstwo odniosła drużyna Dar – Pol, zdobywając tytuł mistrza sezonu 2022/2023. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa Pogoni Wschowa, a trzecie miejsce przypadło drużynie Rodakulus Team. Na czwartym miejscu w klasyfikacji końcowej znalazła się drużyna Pogoni U-17.

Wszyscy uczestnicy rozgrywek zaprezentowali wysoki poziom gry, a zacięte pojedynki dostarczyły kibicom niezapomnianych wrażeń. Zawodnicy pokazali swoje umiejętności oraz determinację w walce o zwycięstwo.

Organizacja Amatorskiej Ligi Halówki sezonu 2022/2023 była możliwa dzięki zaangażowaniu wielu osób. Na wyróżnienie zasługują sędziowie, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek, a także pan Marek Krembuszewski, który pomógł w organizacji i koordynacji turnieju.

CKiR szczególne podziękowania kieruje do dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II we Wschowie za umożliwienie przeprowadzenia rozgrywek w hali sportowej. Dzięki uprzejmości szkoły możliwe było stworzenie wspaniałej atmosfery rywalizacji, a zawodnicy mieli okazję pokazać swoje umiejętności przed publicznością.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~kibic
28.02.2023 17:00

Pogoń u-17 brawo dla nich mimo że u nich nikt nie miał 18 lat a dali radę

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl