TworzymyGłos Regionu

Pożegnanie absolwentów w I ZS we Wschowie (RELACJA)

Piątek, 29 kwietnia 2022 o 16:16, autor: 1 2042
Pożegnanie absolwentów w I ZS we Wschowie (RELACJA)

Koniec roku szkolnego to emocjonalny czas dla maturzystów, którzy muszą pożegnać się z kolegami i nauczycielami, a jednocześnie przygotowują się do matury, która jest ważnym krokiem w ich życiu. Dziś (29 kwietnia) w sali gimnastycznej I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów Technikum i Liceum Ogólnokształcącego.

Z rąk dyrektora I ZS Piotra Wielanda, Starosty Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego oraz wychowawców świadectwa odebrało 110 uczniów. Wyróżnionych zostało 12 absolwentów. Najwyższą średnią ocen w szkole (5,84) osiągnęła Aleksandra Brzechwa. 

W tym roku swoją edukację w "Staszicu" zakończyli uczniowie następujących klas: IV Technikum Ekonomicznego, IV Technikum Spedycyjno-Informatycznego, IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, IV Technikum Elektrycznego, III Liceum Ogólnokształcącego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Uczen
29.04.2022 20:32

Panie Krzysztofie BRAWO

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl