TworzymyGłos Regionu

reklama

Postępuje budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole w Jędrzychowicach (FOTO)

Poniedziałek, 07 listopada 2022 o 15:59, autor: 3
Postępuje budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole w Jędrzychowicach (FOTO)

Na terenie Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach trwają prace budowlane związane z realizacją zadania pn. „Budowa zespołu boisk sportowych przy Szkole Podstawowej w Jędrzychowicach – etap I”.

Obecnie wykonano roboty ziemne, tj. usunięto warstwy ziemi urodzajnej do gruntu rodzimego, wykonano drenaż pod boiskiem i osadzono studnię drenarską. Osadzono także obrzeża betonowe wokół boiska, wykonano chodnik z kostki betonowej. Układane są kolejne warstwy podbudowy boiska.

W związku z realizacją inwestycji powstanie boisko wielofunkcyjne o nawierzchni syntetycznej, poliuretanowej układanej maszynowo, do gry w siatkówkę, koszykówkę i badmintona, a także skocznia do skoku w dal oraz skoku wzwyż. Powstanie chodnik, zamontowane będą piłkochwyty o wysokości 4m, 6 ławek, 2 kosze na śmieci i tablica z regulaminem.

Inwestycja zostanie wykonana w terminie do 30.11.2022 r., a jej wartość wynosi 322 196,64  zł. Wykonawcą prac jest firma ANMED Sp. z o. o z siedzibą w Kietrzu.
Na realizację tego zadania Gmina Szlichtyngowa pozyskała dofinansowanie ze środków przyznanych przez Zarząd Województwa Lubuskiego w ramach Programu Inwestycyjnego pn. Lubuska Baza Sportowa w kwocie 120 000,00 zł.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~xxxxx
09.11.2022 12:38

Najmniejsza szkola,najwieksze inwestycje.

avatar
~Mieszkaniec
20.11.2022 21:49

A przepraszam bardzo. Czy mała to znaczy, że nic jej się nie należy. Czy tam inne dzieci są? Weźcie w końcu się uspokójcie z tym knuciem i podkopywaniem.

avatar
~Mieszkaniec wsi
20.11.2022 21:52

Bardzo dobrze, że i ta szkoła doczekała się inwestycji. Tam są też dzieci, które zasługują na dobre boisko. Doskonale wiadomo komu się to nie podoba. I weźcie szanowni "radni" i "buntownicy" odczepcie się od tej szkoły. Tylko róbcie tak, by i u was działać. A nie jak to przysłowiowy pies ogrodnika....u siebie nie, ale innym tym bardziej nie.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl