TworzymyGłos Regionu

reklama

Ponad 300 osób słuchało prelekcji nauczycielki ze Wschowy. „To dla mnie ogromne wyróżnienie”

Niedziela, 10 marca 2024 o 13:44, aktualizacja Niedziela, 10 marca 2024 o 14:02, autor: 8
Ponad 300 osób słuchało prelekcji nauczycielki ze Wschowy. „To dla mnie ogromne wyróżnienie”

W Krakowie, na terenie Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, miał miejsce XXXI Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych. Wydarzenie, zatytułowane "Wiedza Natury. Edukacja Przyszłości", przyciągnęło ponad 300 nauczycieli specjalizujących się w dziedzinach przyrodniczych z różnych regionów Polski. 

Wśród prelegentów znalazła się Agata Karolczyk-Kozyra, dyrektor i nauczyciel języka polskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tomasza Zana we Wschowie. W zjeździe uczestniczyły m.in. wiceminister Katarzyna Lubnauer z Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Kurator Małopolski Gabriela Olszowska.

Agata Karolczyk-Kozyra w swojej prelekcji podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat budowania relacji między uczniami a nauczycielami. Nauczycielka z „Zana” podkreślała znaczenie osobistego zaangażowania i emocji, jakie towarzyszą nauczycielom w ich codziennej pracy.

„To dla mnie ogromne wyróżnienie, dostrzeżenie i docenienie moich działań. Przygotowania do tego wyjątkowego wystąpienia oraz samo poprowadzenie wykładu wywoływały u mnie mnóstwo emocji, które jeszcze dziś odczuwam. Dziękuję za wszystkie gratulacje wczoraj i dziś rano, brawa i podziękowania po wystąpieniu. Cieszę się, że mój przekaz motywuje do działania.”, mówi polonistka ucząca na co dzień wschowską młodzież.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~uczeń
10.03.2024 17:32

Łatwo jest nawiązać relacje ze znajomymi swojej córki, których akurat się uczy. Szkoda, że wszystko jest pokazywane w kolorowych barwach, a nikt nie mówi o tym co na prawdę dzieje się w tej szkole i jak bardzo problemy uczniów są zamiatane pod dywan.

avatar
~do - "ucznia"
12.03.2024 10:57

Jeśli masz-macie wielkie problemy to je zgłoś do kuratorium, psychologa, rodzica, policję . Pomogą Wam.

avatar
~odpowiedź uczeń
12.03.2024 21:49

Skoro Pani Dyrektor jest tak niesamowitym pedagogiem to powinna sobie radzić chociaż z podstawowymi problemami. Nie wyobrażasz sobie ile osób w tej szkole uczęszcza lub potrzebuje uczęszczać do specjalisty, ale co to da, skoro ta szkoła nadal niszczy psychikę młodych ludzi. Uważam, że szkoła powinna zadbać minimalnie o dobre samopoczucie ludzi, którzy spędzają tam tyle czasu. Ale wiadomo najłatwiej udawać, że się nie wie i twierdzić, że szkoła jest niesamowita i nieskazitelna. Lub jako osoba nie powiązana z większością uczniów wypowiedzieć się nie będąc świadomym.

avatar
~autor
12.03.2024 21:51

najbardziej niesamowita jest hipokryzja tej szkoły XDD ponoć nie jest to katolicka szkoła, to dlaczego święci się sale? gdyby pani dyrektor była wyznawcą buddyzmu i kazała się uczniom modlić o danej godzinie to nagle byłoby oburzenie na pół kraju

avatar
~Ania
11.03.2024 11:02

Gratuluję serdecznie.

avatar
~ciorny
11.03.2024 14:35

super :D

avatar
~Mamm0n "Bułek" Gierczak
12.03.2024 12:41

XD Pełna piwa beczka Nie mam nóg Straciłem je w tej szkole Nikt nie wiem kto jest temu winny

avatar
~Mamm0n "Bułek" Grzybowski
12.03.2024 12:44

Drwal mówi: "Tu był las" Agata Karolczyk-Kozyra odpowiada: "Ściąłeś ten las bo jesteś najsilniejszym drwalem, czy jesteś najsilniejszym drwalem bo ściąłeś ten las?"

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl