TworzymyGłos Regionu

reklama

Ponad 1500 uczniów szkół podstawowych rozpoczęło rok szkolny w gminie Wschowa

Poniedziałek, 04 września 2023 o 15:58, aktualizacja Poniedziałek, 04 września 2023 o 16:36, autor: 2
Ponad 1500 uczniów szkół podstawowych rozpoczęło rok szkolny w gminie Wschowa

Dziś oficjalnie rozpoczął się nowy rok szkolny 2023/2024. W gminnych szkoła podstawowych uczyć się będzie ponad 1500 uczniów.

Burmistrz na rozpoczęciu

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II we Wschowie oraz Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Osowej Sieni były placówkami, które w tym roku gościły burmistrza Konrada Antkowiaka.

W obu szkołach ponad setka uczniów klas pierwszych otworzyła nowy rozdział swojego życia edukacyjnego. Dla bezpieczeństwa najmłodszych, uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe.

Słowa wsparcia od Burmistrza

Burmistrz Konrad Antkowiak przekazał swoje życzenia z tej okazji.

„Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie, życzę Wam, aby był to rok pełen nowych możliwości, wyzwań i przygód! Życzę wszystkim, aby ten rok był pełen inspiracji, radości z nauki i wspólnych chwil. Powodzenia, drodzy uczniowie!” - mówił burmistrz Antkowiak.

Źródło/foto: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak, SP 2 we Wschowie, SP 1 we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Wschowianka
04.09.2023 22:17

Ludzie czy was szerszenie pogryzły tyle jadu wylewacie wszystko źle, cokolwiek się dzieje to źle nic się nie dzieje też źle.Pokazcie mądrale co wy robicie nic tylko pyskówki.

avatar
~Wschowianka
05.09.2023 18:05

Prawda kogo by nie wybrali zawsze źle najlepiej wybierzvie burmistrza z innej gminy nakradnie jak inny kradli a ten burmistrz wam miasto upiększa drogi robi i jeszcze źle ciągle zle

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl