TworzymyGłos Regionu

reklama

Policyjny raport z Rap Stacja Festiwal 2021 [ZDJĘCIA]

Poniedziałek, 12 lipca 2021 o 11:16, aktualizacja Poniedziałek, 12 lipca 2021 o 11:21, autor: 3
Policyjny raport z Rap Stacja Festiwal 2021 [ZDJĘCIA]

Za nami Rap Stacja Festiwal - czas wytężonej pracy lubuskich policjantów. Mundurowi w sumie interweniowali 44 razy, zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające.

KPP Wschowa:

Od 08 do 10 lipca w Sławie odbywał się festiwal muzyczny. Miasto odwiedziły tysiące sympatyków muzyki rap. Na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku panowało potężne oblężenie. Tysiące młodzieży bawiło się w rytm płynącej ze scen muzyki. Była to świetna okazja do obejrzenia na żywo gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nad bezpieczeństwem imprezowiczów, jak również mieszkańców Sławy czuwali lubuscy policjanci.

W miniony czwartek (08 lipca) ruszył Festiwal muzyki rap, który zakończył się w sobotę (10 lipca). Przez trzy dni Sława gościła tysiące sympatyków tego stylu muzycznego. Na plażach Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku rozstawiono dwie sceny, które gościły gwiazdy polskiego rapu. Rozbrzmiewająca muzyka porywała do zabawy tysiące koncertowiczów, którzy zjechali się z odległych polskich miejscowości. Nad ich bezpieczeństwem czuwali lubuscy policjanci. Każdej doby ponad stu mundurowych z całego województwa lubuskiego monitorowało stan bezpieczeństwa na drogach, w parkach miejskich oraz w okolicach odbywającej się imprezy masowej.

Mundurowi w sumie interweniowali 44 razy, zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające. Na jeziorze policyjni wodniacy zatrzymali stermotorzystę po użyciu alkoholu. Policjanci ruch drogowego wyeliminował nietrzeźwego motorowerzystę i kierowcę osobowego opla. W trakcie trzydniowego festiwalu nie doszło do poważnych zdarzeń kryminalnych.

Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~bezos
12.07.2021 13:19

A jakie to są niepoważne zdarzenia kryminalne: gwałt, rabunek, hasła antylgbt? Skoro kryminalne to chyba wszystkie są poważne?

avatar
~Sukces czy katastrofa ?
13.07.2021 06:59

Promocja pandemii .

avatar
~aaa
12.07.2021 15:50

do bezosa no wiesz bilans musi wyjść na zero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl