TworzymyGłos Regionu

reklama

Policjanci zapraszają na zbiórkę krwi we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Wtorek, 07 lutego 2023 o 12:29, aktualizacja Wtorek, 07 lutego 2023 o 13:56, autor: 0
Policjanci zapraszają na zbiórkę krwi we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Policjanci serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Wschowy i okolic do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, która odbędzie się już w piątek 10 lutego od godz. 9:00. W tym dniu punkt mobilny poboru krwi stanie przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji we Wschowie, gdzie będzie można oddać krew. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie zachęcają wszystkich zdrowych i gotowych do pomocy mieszkańców, aby skorzystali z tej okazji i oddali krew. Honorowe krwiodawstwo jest jednym z najważniejszych gestów dobrej woli, który może uratować życie wielu ludziom.

Każdy może pomóc, wystarczy być zdrowym i mieć ukończone 18 lat. Honorowe krwiodawstwo jest bezpieczne i nie powoduje żadnych poważnych konsekwencji dla zdrowia.

Zachęcamy wszystkich do udziału w tej szlachetnej inicjatywie i do oddania krwi w piątek 10 lutego przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji we Wschowie. W ten sposób możemy wspólnie pomóc osobom potrzebującym i przyczynić się do poprawy jakości ich życia.

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl