TworzymyGłos Regionu

Pogoń Wschowa obchodzi jubileusz 70-lecia! Macie jakieś pamiątki związane z klubem?

Piątek, 19 maja 2023 o 17:07, aktualizacja Sobota, 20 maja 2023 o 22:17, autor: 0
Pogoń Wschowa obchodzi jubileusz 70-lecia! Macie jakieś pamiątki związane z klubem?

Z okazji zbliżającego się 70-lecia Klubu Sportowego "Pogoń" Wschowa, Zarząd Klubu pragnie uprzejmie prosić wszystkich zawodników, kibiców oraz działaczy o wypożyczenie swoich pamiątek i dokumentów związanych z dotychczasową historią Klubu. Ta niezwykła okazja stanowi doskonałą możliwość przyjrzenia się bogatej przeszłości jednego z najstarszych klubów sportowych w naszym regionie.

Prośba o wypożyczenie pamiątek

Zarząd KS "Pogoń" Wschowa serdecznie zaprasza wszystkich, którzy posiadają cenne przedmioty związane z historią Klubu, takie jak dyplomy, medale, proporczyki, zdjęcia, puchary czy wycinki prasowe, do ich udostępnienia na czas trwania wystawy jubileuszowej. To doskonała okazja, aby te unikalne przedmioty trafiły na widok publiczny i mogły wzbogacić naszą wiedzę na temat Klubu oraz jego osiągnięć na przestrzeni lat.

Miejsce i terminy przynoszenia pamiątek

Przynoszenie pamiątek jest możliwe na dwa dogodne sposoby. Można dostarczyć swoje cenne przedmioty do Klubu Sportowego "Pogoń" przy ulicy Moniuszki 11 (sala sportowa CKiR) w każdy wtorek i piątek w godzinach od 17:00 do 19:00. Istnieje także możliwość przynoszenia pamiątek do Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie przy ulicy Niepodległości 1 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Foto: Pogoń Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl